Środki do dezynfekcji rąk

Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 16,00 zł - 123,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Profesjonalne płyny do dezynfekcji rąk

Funkcjonowanie instytucji publicznych i firm, szczególnie tych związanych z gastronomią i służbą zdrowia — nie byłoby możliwe bez środków do dezynfekcji. Szczególnie w obecnych czasach, gdy szczególnie zwracamy uwagę na ochronę przeciwwirusową oraz antybakteryjną, zastosowanie wysokiej jakości środków jest niezbędne.

Aby wybrać najlepsze dla firmy płyny do dezynfekcji rąk, koniecznie sprawdź naszą ofertę! Wyróżnić można bowiem szereg istotnych czynników, które mają w tej kwestii znaczenie. Nie ulega wątpliwości, że dezynfekcja rąk jest w gastronomii powinnością. Doskonale o tym wiedzą wszyscy, którzy w pracy mają do czynienia z produktami spożywczymi. Płyny do dezynfekcji rąk pomagają zachować czystość i sterylność posiłków.

Płyn dezynfekujący do rąk – czym się kierować przy wyborze?

Dla osób, które posiadają wrażliwą skórę, podrażnioną lub delikatną, idealnie sprawdzi się delikatny płyn dezynfekujący do rąk biobójczy Manudes. Został przystosowany do łagodnych dłoni, nie zawiera również alkoholu, który mógłby je podrażnić. Tego typu produkty są oczywiście delikatniejsze, jednak sprawdzą się tak naprawdę wszędzie, a już w szczególności tam, gdzie dezynfekcja rąk odbywa się stosunkowo często.

Jeśli natomiast szukasz produktu uniwersalnego w użyciu, który można będzie zaaplikować w dowolnym miejscu i czasie bez użycia wody, powinieneś zwrócić uwagę na żel antyseptyczny Handes Plus. Wszystkie wymienione produkty sprawdzą się w gastronomii, hotelarstwie i służbie zdrowia — zarówno dla pracowników, jak i klientów. Higiena oraz bezpieczeństwo jest podstawą i nie należy o tym zapominać.

Jaki środek czystości stosować w dużych firmach?

Dla przedsiębiorców najlepszym wyborem będzie duży pojemnik mieszczący pięć litrów detergentu. Taki produkt nie tylko starczy na długi czas, ale przede wszystkim będzie opłacalny pod względem cenowym. Po otawarciu, detergent należy przelać od specjalnego dozownika i można śmiało korzystać. Popularne ostatnimi czasy, wygodne w użyciu małe zbiorniki, które często widujemy w galeriach handlowych, szpitalach i tym podobnych miejscach, to dozowniki do płynów, których pojemność mieści się zwykle w granicach od pół do jednego litra. Są one uniwersalną propozycją.

W naszej ofercie znajdziesz szereg interesujących środków do dezynfekcji rąk. Są to m.in. produkty renomowanych firm jak Mixtum czy Exeol. Są to zarówno produkty, które można stosować bez używania wody, ponieważ się wchłaniają, jak i te, które jej wymagają. Wybór konkretnych zależy od Twoich preferencji — jeśli miałbyś wątpliwości związane z którymkolwiek z produktów lub wszelkiego rodzaju zapytania, zachęcamy do kontaktu.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt