Miksery ręczne

Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 43,00 zł - 7 799,00 zł

Aktywne filtry

Miksery ręczne

Miksery ręczne, blendery – jakkolwiek nie zostaną one nazwane, pozwalają na szybką i konkretną pracę. To sprzęt szalenie uniwersalny i właściwie - sprawdzi się w każdym rodzaju gastronomii, od tej najmniejszej, po spore miejsca. Dobry mikser zrobiony jest tak, by działać od razu. Z różnymi końcówkami, które pozwalają kroić, szatkować, blendować, a nawet ubijać - wszystko zależnie od modelu. Wpinasz do prądu i działasz. Zabrakło bitej śmietany? To moment! Potrzebujesz zrobić majonez? Zrobić zupę krem od razu w garnku? Nic nie stoi na przeszkodzie. Blendery zachwycają w domu i w restauracjach. Mikser ręczny posada rożne funkcje i możliwości pracy, zależnie od producenta i modelu, a oferta sklepu hybryda-gastro.pl jest na tyle szeroka, że z łatwością można dobrać coś do swoich oczekiwań.

Mikser czy blender co wybrać?

Blender Kenwood wyposażony jest w dodatkowe akcesoria: ma miarkę o pojemności 1 litra, a potrójne ostrze gwarantuje idealne blendowaniu. Ma także zabezpieczenie przed przegrzaniem i ergonomicznie zaprojektowaną konstrukcję. 5 prędkości oraz tryb TURBO sprawdzą się podczas przyrządzania wielu potraw. Najlepszy mikser Hendi w wersji profesjonalnej ma obudowę wykonaną z nylonu, a ergonomiczny uchwyt gwarantuje doskonałe operowanie blenderem. Prędkość 15000 obrotów/min jest zawrotna. Lekki, o wadze ok. 1,45 kg. Odpowiedni do naczyń o pojemności do 20 litrów. Blender Sammic ma nóż z trzema ostrzami, które wykonane są z hartowanej stali. Trwałe krawędzi tnące poradzą sobie nawet z twardymi elementami. Ergonomiczna obudowa silnika wykonana jest z dwóch rodzajów tworzywa, a część na dłoń pokryta jest antypoślizgowym materiałem.

Blender – jaka pojemność?

Blendery tej marki służą do miksowania różnych składników jednocześnie, w pojemnikach już od 10 do aż 250 litrów. Ich stała prędkość wynosi 12000 obrotów/minutę którą można łatwo i wygodnie regulować w zakresie od 1500 do 12000 a nawet do 15000 obr./min. Warto dodać, że w ofercie sklepu znajdują się akcesoria uzupełniające. Ramiona miksujące, potrafią zmienić zwykły blender w maszynę do miksowania w pojemnikach nawet na 250 litrów. Ramiona ubijające pozwalają rozszerzyć możliwości blendera, wyłącznie z blendowania, na tworzenie innych posiłków.

Miksery ręczne Robot Coupe

W ofercie sklepu Hybryda Gastro dostępne są między innymi miksery ręczne Robot Coupe. Francuska marka jest liderem na rynku profesjonalnych urządzeń gastronomicznych przeznaczonych do mechanicznej obróbki żywności. Ręczne miksery Robot Coupe są mocne i wyjątkowo solidne. Jednocześnie dzięki ergonomii i optymalnej wadze pewne leżą w ręku oraz umożliwiają łatwe, wygodne użytkowanie. Są to wysokiej klasy urządzenia przeznaczone dla gastronomii, sprawdzające się w intensywnym użytkowaniu, zdobywające uznanie kucharzy w wielu krajach świata.

Jakie akcesoria do miksera i blendera?

Różna długość akcesoriów dodatkowych sprawia, że poradzą sobie one z miksowaniem i rozdrabnianiem jedzenia nawet w dużych garnkach. Są niezawodne, a wspierające technologie, np. chroniące przed przegrzaniem, pozwalają używać je przez długi czas. Jednym z topowych wyborów jest blender marki Hamilton. Konstrukcja jego silnika Heavy Duty o przedłużonej żywotności oraz ramię tnące ze stali nierdzewnej przeznaczone do kontaktu z żywnością, zapewniając wszechstronność w profesjonalnych kuchniach, umożliwiające łatwe robienie kremów i sosów bezpośrednio na patelni, ubijanie białek i masła. Dwie prędkości pracy pozwalają regulować sposób blendowania czy ubijania, a osłona ostrza ogranicza rozchlapywanie i ułatwia przepływ mieszanki bez powstawania zatorów. Plusem jest również fakt, że nasadkę tnącą łatwo można zdjąć i umyć w zmywarce. Dobry blender w kuchni daje nieskończone pole do popisu bez konieczności angażowania innych sprzętów.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt