Miksery ręczne

Podkategorie

Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 92,00 zł - 6 679,00 zł

Aktywne filtry

Miksery ręczne

Miksery ręczne, blendery – jakkolwiek nie zostaną one nazwane, pozwalają na szybką i konkretną pracę. To sprzęt szalenie uniwersalny i właściwie - sprawdzi się w każdym rodzaju gastronomii, od tej najmniejszej, po spore miejsca. Dobry mikser zrobiony jest tak, by działać od razu. Z różnymi końcówkami, które pozwalają kroić, szatkować, blendować, a nawet ubijać - wszystko zależnie od modelu. Wpinasz do prądu i działasz. Zabrakło bitej śmietany? To moment! Potrzebujesz zrobić majonez? Zrobić zupę krem od razu w garnku? Nic nie stoi na przeszkodzie. Blendery zachwycają w domu i w restauracjach. Mikser ręczny posada rożne funkcje i możliwości pracy, zależnie od producenta i modelu, a oferta sklepu hybryda-gastro.pl jest na tyle szeroka, że z łatwością można dobrać coś do swoich oczekiwań.

Mikser czy blender co wybrać?

Blender Kenwood wyposażony jest w dodatkowe akcesoria: ma miarkę o pojemności 1 litra, a potrójne ostrze gwarantuje idealne blendowaniu. Ma także zabezpieczenie przed przegrzaniem i ergonomicznie zaprojektowaną konstrukcję. 5 prędkości oraz tryb TURBO sprawdzą się podczas przyrządzania wielu potraw. Najlepszy mikser Hendi w wersji profesjonalnej ma obudowę wykonaną z nylonu, a ergonomiczny uchwyt gwarantuje doskonałe operowanie blenderem. Prędkość 15000 obrotów/min jest zawrotna. Lekki, o wadze ok. 1,45 kg. Odpowiedni do naczyń o pojemności do 20 litrów. Blender Sammic ma nóż z trzema ostrzami, które wykonane są z hartowanej stali. Trwałe krawędzi tnące poradzą sobie nawet z twardymi elementami. Ergonomiczna obudowa silnika wykonana jest z dwóch rodzajów tworzywa, a część na dłoń pokryta jest antypoślizgowym materiałem.

Blender – jaka pojemność?

Blendery tej marki służą do miksowania różnych składników jednocześnie, w pojemnikach już od 10 do aż 250 litrów. Ich stała prędkość wynosi 12000 obrotów/minutę którą można łatwo i wygodnie regulować w zakresie od 1500 do 12000 a nawet do 15000 obr./min. Warto dodać, że w ofercie sklepu znajdują się akcesoria uzupełniające. Ramiona miksujące, potrafią zmienić zwykły blender w maszynę do miksowania w pojemnikach nawet na 250 litrów. Ramiona ubijające pozwalają rozszerzyć możliwości blendera, wyłącznie z blendowania, na tworzenie innych posiłków.

Jakie akcesoria do miksera i blendera?

Różna długość akcesoriów dodatkowych sprawia, że poradzą sobie one z miksowaniem i rozdrabnianiem jedzenia nawet w dużych garnkach. Są niezawodne, a wspierające technologie, np. chroniące przed przegrzaniem, pozwalają używać je przez długi czas. Jednym z topowych wyborów jest blender marki Hamilton. Konstrukcja jego silnika Heavy Duty o przedłużonej żywotności oraz ramię tnące ze stali nierdzewnej przeznaczone do kontaktu z żywnością, zapewniając wszechstronność w profesjonalnych kuchniach, umożliwiające łatwe robienie kremów i sosów bezpośrednio na patelni, ubijanie białek i masła. Dwie prędkości pracy pozwalają regulować sposób blendowania czy ubijania, a osłona ostrza ogranicza rozchlapywanie i ułatwia przepływ mieszanki bez powstawania zatorów. Plusem jest również fakt, że nasadkę tnącą łatwo można zdjąć i umyć w zmywarce. Dobry blender w kuchni daje nieskończone pole do popisu bez konieczności angażowania innych sprzętów.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt