Ekspresy kolbowe

Dostępność

Marka

Cena

  • 3 873,00 zł - 40 404,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Ekspres 1 grupowy z młynkiem STALGAST
Szybki podgląd
13 875,69 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 11 281,05 złnetto
  • -1%
Ekspres do kawy JULIA, 2-grupowy, automatyczny, czarny
Szybki podgląd
18 628,98 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 15 145,52 złnetto
  • -1%
Ekspres do kawy X3 2-grupowy Crem | 486220
Szybki podgląd
21 857,72 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 17 770,50 złnetto
  • -1%
Ekspres do kawy Onyx 2-grupowy Crem | 486120
Szybki podgląd
16 779,91 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 13 642,20 złnetto
  • -1%

Ekspresy kolbowe

Ekspres do kawy kolbowy, czym się różni od innych?

Ekspres kolbowy w restauracji? Pewność, że po pysznym posiłku można napić się doskonałej kawy. Ekspresy kolbowe to kwintesencja profesjonalnego podejścia do parzenia i podawania kawy. Już sam ich wygląd mówi wiele: solidny design, stal, w której odbija się barista, dziwne wajchy, przełączniki. Obserwując pracę osoby, która przygotowuje kawę w ekspresie kolbowym, ma się wrażenie, że to alchemia, a wszystko po to, by po chwili zobaczyć, jak ciemnobrązowe krople ulubionego napoju coraz śmielej wpadają do filiżanki. Od zatopienia się w tym smaku i aromacie dzielą już tylko sekundy. Tak, ekspres kolbowy to już solidny sprzęt i konkretny wydatek, ale to inwestycja, która daje potencjał i szansę na rozwój. Czy można sobie wyobrazić kawiarnię, cukiernię i restaurację bez doskonałej kawy? Przecież to istota tych miejsc. Zwykłą kawę robimy w domu. Wlana do ulubionego kubka, wypita w pośpiechu przed pracą, podczas spotkań z bliskimi - nie musi być zła, ale mimo wszystko gastronomia rządzi się swoimi prawami. Wszystko musi być doskonałe. Inne, podane inaczej, z nowymi smakami, zapachami.

Ekspres kolbowy ciśnieniowy – zalety

W sklepie hybryda-gastro.pl dostępne są różnego rodzaju ekspresy kolbowe czołowych producentów, na przykład ekspresy kolbowe Stalgast i Hendi. Różnią się one wyglądem, ale także parametrami. Zależnie od oczekiwań, bez trudu można dobrać coś do swojej restauracji czy kawiarni. Kolbowy ekspres do kawy Hendi ma osobne dyszę do wrzątku i pary wodnej. Manometry kontrolują ciśnienie wody w bojlerze i ciśnienie pompy podczas parzenia. Dysza pary izolowana gumową nasadką zapobiegającą poparzeniu palców, a automatyczne uzupełnianie wody sygnalizowane jest lampką. To wszystko dla wygody obsługi. Twórcy ekspresu doskonale wiedzieli jak ważne jest dbanie o detale i wrażenie podczas serwowania kawy, bowiem ekspresy mają wbudowany podgrzewacz filiżanek wykorzystujący temperaturę z bojlera.

Zalety wybranych modeli ekspresów do kawy

Ekspresy kolbowe marki Stalgast bazują na precyzyjnym systemie kontroli temperatury, wykorzystującym technologię „PID”. Temperaturę parzenia kawy dla każdej z grup można niezależnie ustawiać, istnieje także możliwość zaprogramowania 4 porcji wody na każdą z grup. Również te ekspresy mają wskaźnik ciśnienia. Wyróżniający jest elektroniczny wyświetlacz z funkcją ostrzegania o zakamieniu. Niezależnie od wyboru marki i modelu - ekspresy kolbowe pozwalają wydobyć to, co z kawy najlepsze, najsmaczniejsze, pobudzające i ekscytujące. Ich niewątpliwym atutem jest także wygląd. Połączenie nowoczesnych i trwałych materiałów, design łączący klasykę ze współczesnością. To ekspresy, które warto eksponować, jednocześnie wypełniając przestrzeń doskonałym zapachem kawy. Ekspresy tego typu warto wyposażyć w dodatkowe elementy pozwalające nie tylko cieszyć się pyszną kawą, ale u usprawnić sam proces jej powstawania. Niezależnie od formatu gastronomii, czy to kawiarnia, cukiernia czy restauracja, a może małe bistro na rogu, warto stawiać od samego początku na jakość i tą jakością torować sobie drogę wśród konkurencji. Niezapomniany smak i aromat, wydobyty przy pomocy profesjonalnego sprzętu do baru i kawiarni, obroni się zawsze.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt