Stoły cateringowe

Dostępność

Marka

Cena

  • 278,00 zł - 1 205,00 zł

Aktywne filtry

Stół cateringowy 1830x740x(h)760 mm
Szybki podgląd
473,69 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 385,11 złnetto
  • -1%
Stół cateringowy 1520x700x(H)740
Szybki podgląd
394,53 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 320,76 złnetto
  • -1%
Stół cateringowy 1800x740x(H)740
Szybki podgląd
461,51 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 375,21 złnetto
  • -1%
Stół cateringowy 1220x610x(h)740
Szybki podgląd
315,38 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 256,41 złnetto
  • -1%

Konstrukcja stolika cateringowego

Stół cateringowy to idealne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju imprez i wydarzeń. Można go z powodzeniem stosować zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na otwartej przestrzeni. Co ważne, w naszym sklepie znajdziesz nie tylko tradycyjne stoły cateringowe prostokątne, ale także stoły cateringowe okrągłe. Każdy festyn, odpust, wystawa, wycieczka, bankiet, a nawet i prywatny grill będzie odpowiednią okazją do wykorzystania tego typu mebli.

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że stoły cateringowe oferują nam kilka możliwości pod względem konstrukcji. Mogą posiadać zarówno nogi stalowe, jak i te wykonane z tworzywa sztucznego. Stalowe nogi będą nie tylko bardziej stabilne i wytrzymałe, ale także łatwiejsze w składaniu i użytkowaniu.

To, co ma równie duże znaczenie — to waga. Stoliki cateringowe, jak sama nazwa wskazuje, powinny być lekkie i łatwe w przenoszeniu/transporcie. Im cięższy będzie mebel, tym trudniejsze będzie jego użytkowanie. Stoły cateringowe dostępne w naszej ofercie to lekkie i mobilne meble dla profesjonalnej gastronomii.

Pielęgnacja i użytkowanie stołów cateringowych

Stoliki cateringowe, aby mogły posłużyć przez możliwie jak najdłuższy czas, powinny być nie tylko trwałe i wykonane z wysokiej jakości materiałów, ale przede wszystkim odpowiednio eksploatowane. Nie powinny być obciążane żadnymi innymi, ciężkimi meblami. Poskładane stoły cateringowe należy przechowywać w bezpiecznym i suchym miejscu. Jeśli będą one leżeć przez długi czas nieużywane, warto zainwestować w pokrowce, które pozwolą uniknąć osadzania się kurzu czy wszelkich bakterii.

Prawidłowa pielęgnacja również nie pozostaje bez znaczenia. Przede wszystkim pamiętaj, by nie kłaść naczyń i innych przedmiotów bezpośrednio na stole. Warto zastosować np. pokrowiec lub obrus. Kiedy jednak dojdzie do ubrudzenia, stolik należy umyć delikatną gąbką lub ściereczką z odrobiną detergentu. W tej kwestii warto poradzić się producenta i zajrzeć do instrukcji lub ulotki. Jeśli obejmują ona jakiekolwiek informacje dot. pielęgnacji, warto się do nich zastosować. To, co również ma znaczenie w kontekście żywotności stołów — to ich impregnacja. Możesz w tym celu zastosować np. olej naturalny i delikatnie wysmarować nim mebel. Wówczas stół cateringowy składany będzie charakteryzował się długą żywotnością.

Czym różnią się poszczególne stoliki cateringowe?

W naszej ofercie dostępne są stoły cateringowe w różnych rozmiarach oraz kształtach. Jeśli chodzi o stoły cateringowe prostokątne, nasze propozycje to m.in. następujące wymiary:

  • 740 mm szerokość, 740 mm wysokość, 1830 mm długość,
  • 700 mm szerokość, 740 mm wysokość, 1520 mm długość,
  • 610 mm szerokość 740 mm wysokość, 1220 mm długość.

Są to trzy, dość uniwersalne propozycje. Stoły cateringowe zostały wykonane z polietylenu HD, a ich nogi — ze stali węglowej. Składają się do formatu walizki, co ułatwia ich transport i magazynowanie. Dodatkowo sprzedajemy również stoliki okrągłe, których blaty wykonywane są z polietylenu HDPE, a nogi, tak jak we wspomnianych wcześniej modelach — ze stali węglowej. Maksymalne obciążenie takiego okrągłego stoli wynosi 250 kg, co jest bez wątpienia dużą sumą. Jeśli zbliżają się targi, konferencje, imprezy plenerowe czy cateringowe — nasze meble cateringowe będą idealną dla Ciebie propozycją!

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt