Garnki niskie

Dostępność

Marka

Cena

  • 90,00 zł - 8 820,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Niskie garnki gastronomiczne

Garnki niskie, podobnie jak i średnie czy wysokie — są niezbędne w kuchni. Nie sposób sobie wyobrazić bez nich w pełni wyposażonej profesjonalnej kuchni.Wybór odpowiedniego garnka do konkretnego zadania ma ogromne znaczenie, jeśli chcesz gotować nie tylko dobrze, ale również wydajnie i wygodnie. Warto przyjrzeć się poszczególnym rozmiarom garnków i poznać ich możliwości. Modele o różnych wysokościach skrócą czas, który spędzasz w kuchni, a to przecież bardzo ważne.

Dlaczego garnek ze stali nierdzewnej jest świetnym wyborem?

W naszym sklepie znajdziesz garnki niskie wykonane ze stali nierdzewnej. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych i znanych marek, bowiem jakość jest dla nas podstawą. Stal nierdzewna to popularny materiał, powszechnie stosowany w produkcji różnego rodzaju naczyń. Dlaczego warto postawić właśnie na taki garnek? Stal nierdzewna ma szereg zalet:

  • jest trwała i pozwala stworzyć garnki o długiej żywotności,
  • jest odporna na korozję i trudne warunki,
  • jest łatwa do utrzymania w czystości,
  • nie wymaga żadnych silnych detergentów,
  • nie zmienia smaku ani w żaden sposób nie wpływa na właściwości produktów spożywczych oraz przygotowanych dań.

Czym się kierować przy wyborze garnków niskich?

Wybierając garnki niskie, należy wziąć pod uwagę istotne parametry oraz dane techniczne. Ogromne znaczenie ma w tej kwestii rozmiar i pojemność. W naszym sklepie znajdziesz m.in. garnki niskie o pojemności 31,4 l, 12,9 l, 18,3 l i wiele, wiele więcej, Asortyment jest naprawdę szeroki.

Wszystkie oferowane przez nas garnki możesz myć w zmywarce. Ponadto są one przystosowane zarówno do kuchni indukcyjnej, gazowej, ceramicznej, jak i elektrycznej. Część z nich zostało wyposażonych w specjalną technologię wielowarstwowego dna — zapewnia ona dobre przewodzenie ciepła, a co się z tym wiąże — również skuteczność i wydajność. Garnki posiadają również nienagrzewające się uchwyty. Nie musisz się martwić o oparzenie, które śmiało można stwierdzić — chyba każdemu z nas przydarzyło się w życiu przynajmniej raz.

Garnki z naszej oferty są ergonomiczne i praktyczne. Decydując się na ich zakup ułatwisz sobie gotowanie, oraz znacznie skrócisz czas spędzany w kuchni. Niestety często zwracamy uwagę na garnki wysokie i zapominamy o tych niskich. A ich zastosowanie jest równie szerokie.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt