Rózgi kuchenne

Aktywne filtry

Rózgi kuchenne i ich zastosowanie

Rózga kuchenna to akcesorium niezwykle przydatne w kuchni. Pozwoli ubić śmietanę, ciasto na naleśniki, domowej roboty majonez czy też jajecznicę. Nie zastąpi co prawda miksera, jednak jej zastosowanie jest naprawdę szerokie. Wysokiej jakości rózga posłuży Ci przez wiele lat oraz ułatwi mieszanie czy ubijanie wszelkiego rodzaju potraw półpłynnych i płynnych.

Dostępnych na rynku modeli jest wiele — różnią się rozmiarem, a także materiałem wykonania. Oprócz tradycyjnych rózg kuchennych, w naszej ofercie znajdziesz również rózgi z innowacyjną spiralą. Jest to produkt stosowany głównie do ubijania. Ze względu na nieco inną konstrukcję nie należy stosować tego produktu zamiennie z tradycyjną rózgą kuchenną.

Jakie rózgi znajdziesz w naszym sklepie?

Jeśli interesują Cię rózgi cukiernicze, mamy dla Ciebie kilka propozycji. Jedną z nich jest rózga z długim uchwytem, składająca się z 8 wrzecion. To produkt marki Hendi o długości 600 mm. Jest pozbawiony spawów i zgięć, a także zgodny z normami HACCP. Wykonano go ze stali nierdzewnej, czyli materiału, który:

  • jest trwały i odporny na uszkodzenia,
  • nie wchodzi w reakcje z produktami spożywczymi i nie wpływa na ich smak czy zapach,
  • jest ławy w czyszczeniu.

Inną propozycją również marki Hendi jest rózga z 8 wrzecion, jednak z nieco krótszym uchwytem — posiadającym długość 300 mm oraz dodatkowo zawieszkę. Krótszy model może być nieco wygodniejszy dla niektórych osób, jednak korzystając z dużych i głębokich naczyń — zdecydowanie warto postawić na długi uchwyt.

Oprócz tego w naszym sklepie kupisz również wspomnianą wcześniej rózgę spiralną. To kolejny produkt marki Hendi. Uchwyt został wykonany z polipropylenu, a reszta ze stali nierdzewnej. Produkt ten śmiało możesz myć w zmywarce. Długość uchwytu w tym przypadku wynosi 160 mm. Jak widać, jest to o wiele krótszy produkt niż wcześniej wspomniane rózgi kuchenne — warto wziąć to pod uwagę przy wyborze artykułu.

Mała, duża pomoc w kuchni

Mogłoby się wydawać, że rózga kuchenna nie jest zbyt przydatnym artykułem w kuchni, a już w szczególności w lokalu gastronomicznym. W końcu obecnie korzysta się z szeregu urządzeń, a mikser jest tylko jednym z nich. Rózga jest jednak naprawdę przydatnym artykułem. Sprawdzi się, kiedy chcemy połączyć składniki, które niekoniecznie wymagają ubijania. Będzie również pierwszym przyrządem, który weźmiemy do ręki, gdy zauważymy niewielkie grudki we wcześniej zmiksowanym czy ubitym cieście.

Rózga umożliwia przede wszystkim błyskawiczną reakcję. Jeśli będziesz musiał przemieszać na szybko składniki, które zaraz mają wylądować na patelni — nie będziesz mieć możliwości wyciągnięcia miksera, a widelec niekoniecznie sprawdzi się w tej roli. Rózga kuchenna, tak jak i wszelkiego rodzaju łyżki cedzakowe czy chochle — jest niezwykle przydatna w gospodarstwie domowym oraz lokalu gastronomicznym. Jeśli poszukujesz trwałego modelu, w naszej ofercie znajdziesz wiele wysokiej jakości przyborów kuchennych, w tym funkcjonalne rózgi niezastąpione przy wyrobie ciast i nie tylko.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt