Linia 900

Dostępność

Marka

Cena

  • 28 792,00 zł - 40 067,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Kotły warzelne elektryczne linia 900 - co warto o nich wiedzieć?

Zakup kotła warzelnego elektrycznego musi być we właściwy sposób przemyślany. Pod uwagę trzeba wziąć szereg bardzo zróżnicowanych czynników. Koniecznie należy zwrócić uwagę na to, jakie dokładnie parametry ma wybrany przez nas kocioł warzelny elektryczny, jaką pojemność. Nie bez znaczenia jest także materiał oraz rodzaj stali, z której takie urządzenie jest wykonane. Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie te czynniki, z całą pewnością uda nam się dokonać zakupu odpowiedniej jakości kotła warzelnego. Na naszej stronie, znajdziecie państwo wysokiej jakości kotły, które przeznaczone są do profesjonalnego użytku w branży gastronomicznej.

Kotły warzelne elektryczne linia 900 - czym się wyróżnia?

Pierwszą i najważniejszą kwestią, jeśli chodzi o zakup kotłów warzelnych dostępnych na naszej stronie internetowej, jest zwrócenie uwagi na to, z jakiego materiału są one wykonane. Wszystkie kotły warzelne elektryczne linii 900, są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dodatkowo, są one wyposażone w funkcyjny panel sterowania, który został w odpowiedni sposób zabezpieczony przed przedostawaniem się do niego wilgoci. Warto zaznaczyć, że kotły warzelne elektryczne linii 900, posiadają także specjalne kontrolki, które pokazują czy kocioł się nagrzewa, czy już osiągnął odpowiednią temperaturę. Ponadto, każdy kocioł warzelny z linii 90, wyposażony jest w specjalną pokrywę, która zabezpiecza przed poparzeniami. Kotły dostępne na naszej stronie internetowej są cięte laserowo, co pozwoliło na osiągnięcie najwyższej precyzji, jeśli chodzi o ich kształt. Każdy z naszych produktów kotłów warzelnych linii 900, posiada płaszcz wodny, dzięki czemu kocioł szybciej się nagrzewa i jednocześnie jest w pełni bezpieczny dla osób, które z niego korzystają.

Wysoka jakość, renomowani producenci

Nasza oferta kotłów warzelnych, skierowana jest przede wszystkim do profesjonalistów w branży gastronomicznej dlatego też postawiliśmy na to, aby produkty dostępne w naszej ofercie pochodziły tylko i wyłącznie od renomowanych producentów. Kotły warzelne elektryczne linii 900, produkowane są przez markę Fagor. To uznany i ceniony producent urządzeń przeznaczonych do użytku w branży gastronomicznej. Pragniemy także podkreślić, że wszystkie kotły warzelne, które są dostępne na naszej stronie internetowej, posiadają nie tylko kompleksową gwarancję producenta, ale też klienci, którzy zdecydowali się na ich zakup, są uprawnieni do korzystania z autoryzowanego serwisu tychże urządzeń. Więcej na ten temat, znajdziecie państwo na naszej stronie internetowej.

Konkurencyjne ceny kotłów warzelnych elektrycznych

Nie tylko wysoka jakość wykonania naszych kotłów warzelnych sprawia, że cieszą się one tak dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Warto zwrócić także uwagę na to, że wszystkie nasze urządzenia gastronomiczne - nie tylko kotły warzelne - dostępne są w naprawdę atrakcyjnych cenach. Wierzymy, że połączenie najwyższej jakości produktów oraz ich dostępność w naprawdę atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach to coś, co nasi klienci cenią sobie najbardziej. Chcielibyśmy także zaznaczyć, że dla naszych stałych klientów, przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne rabaty. O tym, jak z nich skorzystać, przeczytacie państwo na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do dokonywania zakupów!

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt