Akcesoria

Dostępność

Marka

Cena

  • 0,00 zł - 406,00 zł

Aktywne filtry

Pokrywa rolltop GN 1/1
Szybki podgląd
277,64 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 225,72 złnetto
  • -1%

Działanie podgrzewaczy na pastę

Podgrzewacz na pastę to ekonomiczne urządzenie umożliwiające podtrzymanie ciepła potraw. Najczęściej składa się z pojemnika opartego na konstrukcji podtrzymującej, a także pokryw, które mogą być otwarte (w przypadku serwowania dań) oraz zamknięte (w przypadku utrzymywania ciepła).

W takich urządzeniach to właśnie pasty stanowią elementy zapewniające tak wysoką temperaturę. Pozwalają nawet zagotować wodę w niewielkim kubku czy podgrzać potrawę. Są to pasty przeznaczone wyłącznie do użytku profesjonalnego i cechuje się wysoką wydajnością. Ich czas spalania potrafi być naprawdę długi — może wynosić nawet do 3 godzin. Pasty sprawdzą się w przypadku intensywnej eksploatacji i znajdą zastosowanie w każdej restauracji, cateringu, barze, stołówce i placówce zbiorowego żywienia.

Pasty posiadają ogromną zaletę — są uniwersalne. Możesz stosować je w różnych urządzeniach. Nie są przeznaczone do konkretnego modelu. Posiadają również odpowiednie atesty, dzięki którym ich stosowanie w gastronomii jest możliwe i bezpieczne. Dbanie o prawidłową temperaturę dań w gastronomii jest niezwykle ważne, a podgrzewacze na pastę to tylko jedne z wielu urządzeń, które to umożliwiają. W naszym sklepie znajdziesz szereg interesujących podgrzewaczy. Wszystkie z nich posiadają swoje zalety. Modele na pastę są przede wszystkim wygodne w użytkowaniu, bezproblemowe oraz skuteczne. Sprawdzą się bowiem nie tylko do podgrzewania, ale nawet i gotowania.

Pasty do podgrzewaczy — postaw na wydajność

Jeśli szukasz wydajnych i skutecznych propozycji, pasta do podgrzewaczy Hendi może okazać się strzałem w dziesiątkę. Zakupisz ją w puszce posiadającej 200 g — czas spalania w takim przypadku to ok. 3 godziny. Sprzedajemy zestawy takich past w opakowaniach po 24 sztuki. Są to pasty wykonywane z naturalnego alkoholu etylowego, co zapewnia odpowiednie bezpieczeństwo podczas użytkowania. Pasta do podgrzewaczy Fondue jest idealną propozycją, niezależnie od posiadanego w lokalu urządzenia.

Oprócz tego znajdziesz u nas pasty marki Hendi w płynie. Są pakowane w butelki 1 l i sprzedawane w opakowaniach po 12 sztuk. Taka pasta do podgrzewaczy również zawiera naturalny alkohol etylowy. Nie brakuje u nas również paliw do podgrzewaczy z knotem. Zawierają glikol dwuetylenu oraz specjalny knot, dzięki któremu temperatura i płomień jest odpowiedni. Puszka podczas użytkowania nie nagrzewa się i nie wymaga pojemnika. Jest bezpieczna.

Co więcej, dzięki specjalnej zakrętce możliwe jest nawet wielokrotne stosowanie jednej puszki. Produkty te nie emitują toksyn ani zapachów, nie osmalają również naczyń. Nie wpływają w negatywny sposób ani na zdrowie pracowników, ani na smak czy właściwości podgrzewanych potraw. Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu. Oferujemy wysokiej jakości pasty do podgrzewaczy, podobnie jak i same podgrzewacze potraw. Stawiamy na jakość i obsługą na wysokim poziomie. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania oraz przedstawimy szczegóły związane z oferowanymi przez nas artykułami.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt