Wózki transportowe

Dostępność

Cena

  • 705,00 zł - 1 229,00 zł

Aktywne filtry

Wózek do pojemnika termoizolacyjnego
Szybki podgląd
705,05 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 573,21 złnetto
  • -1%

Wózki kelnerskie — co warto wiedzieć?

Aby ułatwić pracę kelnerom oraz kucharzom, powstały specjalne wózki kelnerskie. Znajdują one zastosowanie w szczególności podczas większych uroczystości, takich jak wesele czy urodziny, a także podczas bankietów. W takich sytuacjach, gdy do obsłużenia jest kilkadziesiąt, a nawet i kilkaset osób — zanoszenie wszystkich niezbędnych potraw i produktów na tacy zajęłoby zdecydowanie zbyt wiele czasu.

Wózki kelnerskie przede wszystkim usprawniają serwowanie dań, ale także zbieranie naczyń czy sztućców. Podczas jakiegokolwiek wydarzenia, spędzanie czasu przy brudnych naczyniach nie jest przyjemne i jako właściciel lokalu gastronomicznego powinieneś czas ten maksymalnie skrócić. Wózek jak najbardziej na to pozwala. Niektóre modele wyposażone są również w skrytki i blaty. Pozwalają gromadzić szereg produktów spożywczych, jednak należy pamiętać jedynie o ich prawidłowym umieszczaniu. Wybór wózka kelnerskiego, choć wcale nie jest prosty — ma ogromne znaczenie. Odpowiedni produkt nie tylko będzie trwały, ale także pozwoli uniknąć zniszczenia podłogi czy hałasowania podczas wydarzenia.

Kiedy sprawdzi się wózek na produkty sypkie?

Wózek gastronomiczny na produkty sypkie sprawdzi się do transportu i szybkiego odmierzania m.in. cukru, soli, ryżu, kaszy, mąki czy bułki tartej. Odpowiedni model zachowa świeżość i zapach produktów. W naszej ofercie znajdziesz kilka dostępnych modeli. Za przykład może posłużyć wózek transportowy Amerbox marki Hendi. Jego pojemność wynosi aż 98 l — jest to około 103 kg cukry lub 68 kg mąki. Produkt ten pozwala bezpiecznie przechowywać i transportować produkty.

Dzięki zaokrąglonym narożnikom i gładkim ścianom, utrzymanie wózka w czystości nie jest skomplikowane. Oprócz tego posiada on prowadnice, dzięki którym możliwe jest umieszczenie szufelki. Łatwy transport zapewniają m.in. szerokie, gumowe kółka 75 mm. Jeśli chodzi o materiał wykonania, przezroczysta pokrywa jest z polipropylenu. Dzięki temu cechuje ją trwałość i odporność na uszkodzenia. Wózki transportowe do produktów sypkich posiadają szereg zalet i sprawdzą się również w Twojej firmie.

Jakość, higiena i bezpieczeństwo — podstawy w gastronomii

W każdym lokalu panujące warunki powinny być bezpieczne i higieniczne, z kolei potrawy — jakościowe. Prawidłowe przechowywanie produktów znacznie ułatwiają wózki transportowe ręczne. Jeśli chodzi o wózki kelnerskie, ich zadaniem jest przede wszystkim usprawnienie procesu podawania dań i napojów, a także procesu sprzątania.

Jeśli interesuje Cię wózek do transportu gastronomiczny, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Stawiamy przede wszystkim na jakość i profesjonalizm. Nie chodzimy na skróty. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie trwałe i funkcjonalne artykuły renomowanych producentów. Większość z nich sprawdzi się nie tylko w firmach, ale także i w gospodarstwach domowych. W naszym sklepie wyposażysz całą kuchnię w jakościowy sprzęt. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania związane z naszymi produktami — zachęcamy do kontaktu.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt