Cena

 • 0,00 zł - 479,00 zł

Wysokość

Aktywne filtry

Pojemnik GN 1/1 - 530x325 mm 14L
Szybki podgląd
104,72 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 85,14 złnetto
 • -1%
Pojemnik GN 1/1 - 530x325 mm 21L
Szybki podgląd
115,68 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 94,05 złnetto
 • -1%
Pojemnik GN 1/2 - 325x265 mm 9,5L
Szybki podgląd
63,32 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 51,48 złnetto
 • -1%
Pojemnik GN 1/2 - 325x265 mm 12,5L
Szybki podgląd
84,02 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 68,31 złnetto
 • -1%
Pojemnik GN 1/1 - perforowany - 530x325 mm wysokość 20 mm
Szybki podgląd
115,07 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 93,56 złnetto
 • -1%

Pojemniki GN

Pojemniki GN stosowane w gastronomii służą m.in. do przechowywania czy transportu żywności. Stanowią więc podstawę wyposażenia każdego lokalu. Jeśli chodzi o sam skrót „GN”, pochodzi on od słów „Gastro Norm”. Jest to po prostu oznaczenie rozmiarów poszczególnych pojemników. Wyróżnić możemy m.in. GN 1/1, 1/3 czy 1/6.

Tego typu pojemniki możemy spotkać szczególnie w firmach cateringowych, stołówkach szkolnych czy pracowniach i kuchniach szpitalnych. Cieszą się one niemałym zainteresowaniem, bowiem mogą być wykorzystane tak naprawdę w dowolnych celach. Każdy pojemnik różni się od siebie — nie tylko rozmiarem czy kształtem, ale i przede wszystkim materiałem, z jakiego został wykonany.

Pojemniki GN a materiały wykonania

Najczęściej pojemniki wykonuje się z następujących materiałów:

 • poliwęglan — jest to tworzywo sztuczne, trwałe i odporne na uszkodzenia; jest stosowane nawet do uodparniania szklanych szyb, dzięki czemu się nie tłuką; poliwęglany są estrami kwasy węglowego, a ich produkcja opiera się na wtryskiwaniu i wytłaczaniu na gorąco,
 • stal nierdzewna — to jeden z popularniejszych materiałów stosowanych w gastronomii, jest trwały, odporny i solidny, nie zmienia właściwości żywności, prezentuje się estetycznie i jest bardzo łatwy do wyczyszczenia; stal nierdzewna jest również odporna na wysokie i niskie temperatury — to jej ogromna zaleta,
 • polipropylen — to kolejne tworzywo sztuczne o wyjątkowych właściwościach, oznaczane symbolem PP; charakteryzuje się odpornością chemiczną, ponadto jest to materiał nietoksyczny i w pełni bezpieczny dla człowieka, pod wpływem temperatury staje się elastyczny, jednak szybko powraca do swojej początkowej twardości i sztywności,
 • tritan — tworzywo nowej generacji, zostało stworzone przede wszystkim po to, by móc zastępować szkło; jest bezpieczną alternatywą dla plastiku, materiał ten wykorzystuje się również do produkcji butelek, naczyń i bidonów.

Komfort w użytkowaniu — dodatkowe elementy

Niejeden pojemnik GN został wyposażony w dodatkowe elementy, które znacznie ułatwiają jego funkcje. Jednym z nich są np. chowane uchwyty, które dość rzadko spotyka się w tego typu pojemnikach. Znacznie ułatwiają one jego przenoszenie. Przeglądając pojemniki gastronomiczne warto również zwrócić uwagę na możliwość ich stosowania w bemarach, podgrzewaczach, lodówkach czy piekarnikach.

Ciekawym dodatkiem, który znajdziesz w pojemnikach z naszego sklepu — są specjalne etykiety, umożliwiające wpisanie potrzebnych informacji dotyczących procesu magazynowania czy też produktów, które znajdują się w danym opakowaniu. Osobno możesz zakupić zmywalne flamastry oraz kolorowe klipsy, które idealnie się w tej roli sprawdzą. Ogromnym ułatwieniem jest również możliwość piętrowania — oferuje ją jednak większość dostępnych pojemników GN. Wówczas możesz kłaść poszczególne modele jedno na drugim, nie martwiąc się o ich bezpieczeństwo. Aby zaopatrzyć swój lokal w wysokiej jakości pojemniki, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt