Kategorie

Dostępność

Marka

Waga

  • 0 kg - 575 kg

Cena

  • 1,00 zł - 474 543,00 zł

Aktywne filtry

Licznik do wody z wyświetlaczem
Szybki podgląd
407,96 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 331,67 złnetto
  • -1%

Czystość w każdym zakładzie gastronomicznym, jest kwestią, która nie podlega żadnej dyskusji. Właśnie z tego względu, przygotowaliśmy dla państwa bardzo atrakcyjną ofertę na urządzenia, które pomogą zachować czystość naczyń i innych przedmiotów, które są używane w kuchniach lokali gastronomicznych. Na co jednak koniecznie należy zwrócić uwagę, kiedy planujemy wybór odpowiedniej dla naszych potrzeb zmywarki do naczyń? Czy to jedyne urządzenie, które sprawdzi się w kuchni lokalu gastronomicznego? Sprawdźmy!

Urządzenia służące do zmywania - wyposażenie zmywalni

Dobrze funkcjonująca zmywalnia, powinna być wyposażona nie tylko w zmywarkę. W ofercie naszego sklepu, znajdziecie państwo także takie urządzenia jak suszarki do naczyń, młynki koloidalne czy zmiękczacze do wody. Dzięki tym urządzeniom, praca w zmywalni będzie przebiegała sprawnie jak również dochowacie państwo idealnej czystości naczyń. Zmiękczacze do wody, z pewnością doskonale sprawdzą się w przypadku zmywarek. Warto zwrócić także uwagę na takie urządzenia jak baterie do zlewu. Innymi słowy, w naszym sklepie, znajdziecie państwo różnego rodzaju urządzenia, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania zmywalni.

Zmywarki gastronomiczne - renomowani producenci

Zdecydowanie najważniejszym urządzeniem, jeśli chodzi o wyposażenia profesjonalnej zmywalni, jest zmywarka gastronomiczna. Zmywalnia, która nie jest wyposażona w wysokiej jakości zmywarkę, nie będzie prawidłowo funkcjonować. W naszym sklepie, znajdziecie państwo zmywarki pochodzące tylko i wyłącznie od renomowanych producentów takich jak Hendi, Stalgast czy Fagor. To marki, które zajmują się produkcją profesjonalnych urządzeń gastronomicznych - w tym także zmywarek. Warto podkreślić, że urządzenia te wyróżniają bardzo zróżnicowane parametry techniczne. Obudowy urządzeń wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, co sprawia, że wytrzymałość urządzeń znacząco się wydłuża. Poza tym, urządzenia przeznaczone do zmywalni gastronomicznej, powinny być też bardzo wydajne, tym samym, pojemność zmywarek dostępnych w naszym sklepie jest bardzo zróżnicowana - możecie je państwo dopasować do własnych potrzeb.

Ceny urządzeń przeznaczonych do zmywalni oraz ich dostawa

Bardzo ważną kwestią, jeśli chodzi o naszą ofertę urządzeń przeznaczonych do profesjonalnych zmywalni gastronomicznych, są ich ceny. Oferujemy państwu wysokiej jakości zmywarki, suszarki do naczyń jak również młynki koloidalne, które dostępne są u nas w naprawdę atrakcyjnych cenach. Warto wspomnieć także o różnego rodzaju formach dostawy, które przewidzieliśmy dla naszych klientów. Ponadto, dla tych klientów, którzy zdecydują się na zakup urządzeń o wartości powyżej 1000 zł, przewidzieliśmy darmową dostawę.

Serdecznie zachęcamy także do przystąpienia do programu lojalnościowego skierowanego do naszych stałych klientów. Przygotowaliśmy dla nich bardzo atrakcyjne zniżki i rabaty na zakup urządzeń gastronomicznych, w tym także i tych, które wchodzą w skład wyposażenia zmywalni gastronomicznej.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i wyboru takich urządzeń, które w każdym calu sprostają państwa wymaganiom.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt