Fagor

Fagor

Firma Fagor jest wiodącym producentem sektora gastronomicznego, hotelarskiego i pralniczego. Marka działa na runku ponad sześćdziesięciu lat, zdobywając doświadczenie i stale doskonaląc ofertę. Szeroka gama produktów Fagor jest dostępna pod jedną marką i jest dostosowana do różnorodnych potrzeb. Zawiera kompleksowe rozwiązania dla profesjonalnej kuchni, małych i dużych lokali gastronomicznych i nie tylko.

Oferta Fagor jest kierowana zarówno do dużych kuchni, jak również małych barów, kawiarni i restauracji. Jest na tyle szeroka, ze każdy profesjonalista z branży gastronomicznej znajdzie w niej sprzęt odpowiadający potrzebom danego lokalu, dostosowany do metrażu kuchni oraz rodzaju przygotowywanych potraw. Doskonałe rozwiązania Fagor zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających kucharzy.

Europejski lider w branży sprzętu chłodniczego

Firma Fagor to od lat wiodący europejski producent sprzętu chłodniczego. Największy w Europie producent chłodnictwa komercyjnego stale inwestuje w rozwój technologii, badania i opracowywanie nowych rozwiązań dla gastronomii. Oferta marki Fagor obejmuje stoły oraz szafy chłodnicze, szafy do sezonowania mięsa, szybkoschładzarki i inne urządzenia chłodnicze wysokiej klasy.

Producent niezawodnych urządzeń do zmywalni

Oferta Fagor to również między innymi doskonały sprzęt do zmywalni. Profesjonalne zmywarki kapturowe, tunelowe, małe i duże zmywarki gastronomiczne dostosowane do różnorodnych potrzeb. Producent oferuje wyposażenie zarówno dla małych restauracji, pubów czy kawiarni, jak również duże przemysłowe zmywarki różnego typu.

Oferta Fagor w sklepie Hybryda Gastro

W ofercie sklepu internetowego Hybryda Gastro dostępne są urządzenia Fagor dla gastronomii. Duży wybór profesjonalnego sprzętu cenionego przez specjalistów na całym świecie. Oferujemy profesjonalne produkty do obróbki termicznej żywności. Piece konwekcyjno-parowe, bemary, kuchnie elektryczne i gazowe, frytownice, kotły elektryczne i gazowe, kostkarki, patelnie przechylne, płyty grillowe, warniki do makaronu i wiele więcej. W naszym sklepie znajdą Państwo również urządzenia chłodnicze Fagor. Są to wysokiej klasy urządzenia gastronomiczne do przechowywania żywności, stoły chłodnicze, szafy chłodnicze, szafy do sezonowania mięsa, szybkoschładzarki i nie tylko. Oferujemy również profesjonalne zmywarki gastronomiczne różnego typu w tym zmywarki kapturowe i tunelowe o dużej wydajności.

Aktywne filtry