Noże dekoracyjne

Dostępność

Cena

  • 18,00 zł - 212,00 zł

Aktywne filtry

Obierak
Szybki podgląd
18,27 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 14,85 złnetto
  • -1%
Nóż dekoracyjny
Szybki podgląd
34,10 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 27,72 złnetto
  • -1%
Nożyk do pomidorów
Szybki podgląd
32,88 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 26,73 złnetto
  • -1%
Nóż do cytrusów
Szybki podgląd
35,31 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 28,71 złnetto
  • -1%
Wydrążacz do warzyw
Szybki podgląd
28,01 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 22,77 złnetto
  • -1%

Noże dekoracyjne

Noże do dekorowania jedzenia

W profesjonalnej kuchni, podczas serwowania dań, nie tylko ważny jest smak i aromat, ale też sam wygląd potrawy. Restauracyjne dania rządzą się swoimi prawami i o ile w domu, podczas codziennego obiadu mało kto zwraca uwagę na to, by wszystko było podane idealnie, estetycznie i wręcz z dbaniem o każdy detal, tak w restauracjach, zwłaszcza tych wyższej klasy, jest to absolutna podstawa. Dekorowanie potraw, to także domena cateringu, wszak chodzi o to, by już na samym starcie było wszystko dopięte na ostatni guzik. Oczywiście, można próbować przygotowywać dekoracje z jedzenia przy pomocy dostępnych w kuchni noży, łyżek czy innych akcesoriów, ale najlepiej wychodzą one, jeśli są przygotowane odpowiednimi narzędziami. Wtedy z pomocą wchodzą noże dekoracyjne.

Noże do dekoracji

Oferowany w sklepie hybryda-gastro.pl zestaw sześciu noży do wykonywania ozdób marki Hendi jest kompletny i sprawdzi się w każdej gastronomii. Zawiera nóż dekoracyjny do kulek, karbowany (pojedynczy), nóż dekoracyjny do kulek (podwójny), nóż dekoracyjny do cytrusów, nóż dekoracyjny kanałowy, wydrążacz do jabłek 20 mm i nóż dekoracyjny. Wszystkie one są wykonane ze stali nierdzewnej, zaś uchwyty są polipropylenowe. Dzięki temu z powodzeniem i bez ryzyka utraty ich funkcjonalności i ostrości można myć je w zmywarce. Wyjątkowa sztuka dekoracji jedzenia, czyli carving, to nic innego, jak rzeźbienie w warzywach i owocach. Do tego celu potrzebne są odpowiednie noże, czyli noże do carwingu, czyli niewielkie, z wąskim i odpowiednio wyprofilowanym ostrzem, by zrobić wszystkie potrzebne nacięcia i detale. Hendi ma w swojej ofercie zestaw noży do carwingu, które sprawdzają się rewelacyjnie. Wykonane ze stali nierdzewnej, także mają wygodne uchwyty z polipropylenu. Nóż z ząbkowanym ostrzem pozwala finezyjnie pokroić np. warzywa, robiąc specyficzny kształt. To najszybszy sposób estetycznego przygotowania np. sałatek. Ten nóż także wykonany jest ze stali nierdzewnej z uchwytem z polipropylenu, dlatego można go myć w zmywarkach.

Noże dekorujące do warzyw i owoców

Bogata oferta sklepu hybryda-gastro.pl, jeśli chodzi o dedykowane noże, zachwyca i rozszerza horyzonty kulinarne. W sklepie znajdują się noże do cytrusów, pomidorów, do wykrawania kulek np. z melonów czy arbuzów, nóż dekoracyjny do masła, jak również nóż ząbkowany do smakowania, wydrążacz do warzyw, nóż do zrobienia zestu. Radełko do ciasta, pozwalające zrobić równy wzorek? Owszem, też jest w ofercie, wydrążacz do jabłek, nóż do obierania cytrusów, nóż dekoracyjny kanałowy i obierak także znajdują się w bogatej i kompletnej ofercie sklepu hybryda-gastro.pl. Reszta to tylko kwestia wyobraźni i umiejętności. W internecie można znaleźć niekończące się pokłady inspiracji: od tych bardzo prostych i łatwych w wykonaniu, po istne owocowe rzeźby, które zdobią jadłodajnie i restauracje w kurortach i egzotycznych miejscach. podstawowy zestaw noży dekoracyjnych pozwala na wykonanie szeregu ozdób, ale przydaje się również podczas przygotowania warzyw i owoców do serwowania, a nawet do robienia i ozdabiania deserów czy drinków.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt