Linia 900

Dostępność

Cena

  • 10 714,00 zł - 28 573,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Frytownice elektryczne linia 900 - poznaj naszą ofertę

Zakup wysokiej jakości frytownicy elektrycznej, wymaga sprawdzenia wielu, bardzo istotnych czynników, które definiować będą sprawność danych urządzeń gastronomicznych. Warto zwrócić uwagę nie tylko na to, jakie dokładnie mają parametry wybrane przez nas urządzenia, ale też kto jest ich producentem. Na naszej stronie internetowej, znajdziecie państwo frytownice gastronomiczne marki Stalgast oraz Fagor. Te firmy produkują urządzenia gastronomiczne, które wykorzystywane są przede wszystkim w restauracjach, ale też i w barach. Co jednak jeszcze wyróżnia frytownice elektryczne, które znajdują się w naszej ofercie? Na co warto zwrócić uwagę przy ich zakupie? Sprawdźmy!

Frytownice elektryczne linia 900 - jakie mają parametry techniczne?

Pierwszym i najważniejszym czynnikiem, który należy sprawdzić, kiedy wybieramy frytownice elektryczne linii 900, jest to, jakimi parametrami technicznymi się one wyróżniają. Frytownice elektryczne, które są dostępne w naszej ofercie, posiadają nie tylko możliwość regulacji temperatury czy ustawienia odpowiedniego czasu smażenia danej potrawy. Wyróżnia je także to, że mają one zróżnicowane pojemności. Możemy zatem dokonać zakupu frytownicy o pojemności 15l jak również i większej, której pojemność wynosić będzie 2x15l. Wszystko uzależnione jest tak naprawdę od tego, jakie są dokładnie potrzeby naszego lokalu.

Frytownice elektryczne linia 900 - producenci

Bardzo ważną kwestią, jeśli chodzi o zakup frytownicy elektrycznej, jest zwrócenie uwagi na to, kto jest jej producentem. W naszej ofercie, znajdziecie państwo frytownice elektryczne linii 900, pochodzące od renomowanych producentów. Posiadamy frytownice elektryczne Fagor oraz frytownice elektryczne Stalgast. Są to znane i uznane na rynku firmy, których produkty cieszą się bardzo dobrymi opiniami właścicieli restauracji i barów. Wykonane są one z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Pozwalają na ustawienie odpowiedniej temperatury smażenia w głębokim tłuszczu.

Oprócz tych podstawowych funkcji tych urządzeń, należy podkreślić, że wyróżnia je także niezwykła łatwość, jeśli chodzi o eksploatacje. Frytownice elektryczne, które wykonane są z takich materiałów, jak wspomniana wcześniej stal nierdzewna, są nie tylko bardzo trwałe, ale też nie przysparzają one najmniejszych problemów, jeśli chodzi o ich czyszczenie.

Najwyższa jakość frytownic elektrycznych i konkurencyjne ceny

Kolejną, bardzo ważną kwestią, jeśli chodzi o zakup frytownic elektrycznych, jest nie tylko to, że odznaczają się one najwyższą jakością, jeśli chodzi o ich wykonanie, ale też - o czym nie można zapominać - także konkurencyjną ceną. Frytownice elektryczne, które są dostępne na naszej stronie internetowej - oczywiście zależnie od tego, jakimi parametrami się odznaczają - dostępne są w bardzo niskich cenach. Chcieliśmy także podkreślić, że dla naszych stałych klientów, przygotowaliśmy atrakcyjny system rabatowy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tego systemu i zapewniamy, że warto z niego skorzystać.

Dostawa urządzeń gastronomicznych - co warto na ten temat wiedzieć?

Ostatnią kwestią, którą należy poruszyć, kiedy mówimy o zakupionych w naszym sklepie urządzeniach gastronomicznych, są formy dostawy. Pragniemy podkreślić, że przy zamówieniach złożonych za kwotę 1000 zł lub większą, oferujemy naszym klientom darmową dostawę. Ponad to, współpracujemy z doświadczonymi firmami kurierskimi, które wiedzą, jakie standardy jakości należy zachować, aby dostarczyć urządzenia takie jak frytownice elektryczne lub inne, wysokiej jakości urządzenia dedykowane dla lokali gastronomicznych.

Serdecznie zapraszamy do zakupów na naszej stronie interneowej!

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt