Pojemniki z polipropylenu

Dostępność

Cena

 • 107,00 zł - 1 563,00 zł

Aktywne filtry

Polipropylen — charakterystyka materiału

Polipropylen jest tworzywem sztucznym. Oznacza się go symbolem PP. W naszej ofercie znajdziesz szereg pojemników termoizolacyjnych wykonywanych właśnie z tego tworzywa. Polipropylen wyróżnia się następującymi zaletami:

 • jest wysoko odporny chemicznie,
 • posiada niewielką gęstość,
 • jest materiałem obojętnym fizjologicznie,
 • jest łatwy do utrzymania w czystości,
 • jest lekki,
 • wykazuje dobre właściwości termoizolacyjne,
 • jest wytrzymały i sprężysty,
 • odznacza się niepalnością, bezwonnością i nie absorbuje wody,
 • idealnie nadaje się do produkcji wyrobów o złożonych kształtach,
 • jest nietoksyczny i bezpieczny, zarówno dla ludzi, jak i zwierząt.

Materiał ten pod wpływem wysokiej temperatury staje się elastyczny. Posiada szereg zalet, dzięki którym wprost idealnie sprawdza się w branży gastronomicznej. Umożliwia produkcję nie tylko pojemników, ale nawet mebli, butelek, puszek czy artykułów gospodarstwa domowego.

Do czego służą pojemniki z polipropylenu PP?

Wykonywane z polipropylenu pojemniki służą przede wszystkim do transportu żywności. Wykorzystywane są przez firmy działające w branży gastronomicznej i co ważne — utrzymują pożądaną temperaturę. Może być ona zarówno niska, jak i wysoka, w zależności od produktów, które są przewożone.

Pojemniki te są niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu oraz niewiele ważą. W ich wnętrzu najczęściej umieszcza się pojemniki GN wykonywane ze stali nierdzewnej. Są wykorzystywane niemalże na każdym etapie pracy w gastronomii.

Dla każdej firmy ważne jest, by jakość serwowanych posiłków była jak najwyższa. Nie ważne, czy jest to restauracja, budka czy firma cateringowa. Aby zachować tę jakość, ważne jest stosowanie jak najlepszych urządzeń i sprzętów. Pojemniki z polipropylenu pozwalają zachować wyjątkowy smak dań, nie tylko ich temperaturę. To bardzo ważne — jeśli nie zapewnisz prawidłowego transportu, nawet najlepiej przygotowane dania nie zadowolą klienta. Stracą smak oraz pożądaną temperaturę.

Nasze pojemniki z polipropylenu — postaw na jakość!

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele pojemników termoizolacyjnych wykonanych właśnie z polipropylenu. Jedną z ciekawszych propozycji jest czarny model marki Thermo Future Box. Jego pojemność wynosi 65 l, wysokość 475 mm, a szerokość 645 mm. Produkt ten posiada otwierane drzwi o 270°C, które swoją drogą — można w dowolnym momencie zdjąć.

Innym, nieco mniejszym pojemnikiem jest szary model, również marki Thermo Future Box. Jego wysokość wynosi 230 mm, z kolei szerokość 600 mm. Pojemność jest o ponad połowę mniejsza, bowiem wynosi 30 l. Produkt ten idealnie sprawdzi się do przewożenia mniejszych ilości produktów. Posiada specjalne miejsce na tabliczkę ułatwiającą oznakowanie i jak każdy pojemnik z polipropylenu — jest lekki.

Zachęcamy, abyś zapoznał się z naszą ofertą! Znajdziesz w niej wiele pojemników termoizolacyjnych o różnych rozmiarach i dodatkowych elementach. Wszystkie są jednak wytrzymałe i posiadają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne, zatem wprost idealnie sprawdzą się w transporcie żywności.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt