Płyty grillowe elektryczne

Podkategorie

Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 4 763,00 zł - 23 762,00 zł

Aktywne filtry

Płyta grillowa Fagor FT-E710 C R chromowana ryflowana elektryczna
Szybki podgląd
14 071,74 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 11 440,44 złnetto
  • -1%
Płyta grillowa Fagor FT-E710 C L chromowana gładka elektryncza
Szybki podgląd
15 441,65 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 12 554,19 złnetto
  • -1%
Płyta grillowa Fagor FT-E710 C L+R chromowana 2/3 gładka i 1/3 ryflowana elektryczna
Szybki podgląd
15 153,06 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 12 319,56 złnetto
  • -1%

Grille elektryczne w lokalach gastronomicznych

Grille gastronomiczne to bardzo przydatne i wszechstronne urządzenia, stosowane w wielu restauracjach, hotelach czy barach. Tę dość szeroką kategorię produktów można podzielić ze względu na rodzaj zasilania. Wyróżniamy grille gazowe i grille elektryczne. Elektryczne modele są niezwykle wygodne w użytkowaniu i to właśnie na nich się skupimy.

Ich główną przewagę nad urządzeniami gazowymi stanowi brak konieczności wymieniania butli gazowych, a także większe możliwości pod względem oszczędzania energii. Zarówno grille elektryczne, jak i gazowe charakteryzują się dużo większą użytecznością, niż klasyczne grille ogrodowe.

Grille gastronomiczne pozwalają przygotowywać posiłki znacznie szybciej, wygodniej, taniej i bardziej ekologicznie, niż w przypadku grillów węglowych. Ich główną zaletą jest jednak brak sezonowości i możliwość grillowania o każdej porze dnia i roku, niezależnie od pogody. Grill ogrodowy może być dobrym wyborem do okazyjnego przyrządzania posiłków dla rodziny i znajomych, jednak w profesjonalnej gastronomii grille elektryczne to podstawa.

Ważne parametry przy zakupie grilla gastronomicznego

Wybierając płyty grillowe elektryczne, należy zwrócić uwagę na pewne parametry i funkcje tych urządzeń, od których będzie zależało funkcjonowanie grilla. Należy sprawdzić moc urządzenia oraz jego zakres temperatur. Te dwie wartości będą kluczowe w kwestii szybkości nagrzewania się płyty i jedzenia.

Przy czyszczeniu płyty grillowej elektrycznej ważne może okazać się także, czy urządzenie jest wyposażone w rynienkę lub otwór przeznaczony do odprowadzania tłuszczu i odpadków. Znacznie ułatwi to użytkowanie urządzenia.

Nie bez znaczenia pozostaje także ilość stref grzewczych urządzenia. Im jest ich więcej, tym więcej posiłków można na niej przygotować w różnych temperaturach. W przypadku większych urządzeń duża ilość stref grzewczych może również pomóc sporo zaoszczędzić. W naszej ofercie znajdziesz szereg tego typu produktów.

Dodatki do płyty grillowej elektrycznej

Płyty grillowe gastronomiczne często są wyposażone w dodatkowe funkcje, które ułatwiają użytkowanie. Jednym z takich dodatków są nóżki, które umożliwiają postawienie grilla w miejscu innym niż na stole. Płyty grillowe elektryczne to z reguły dość niewielkie urządzenia, więc aby móc korzystać z nich w wygodny sposób, należy umieścić je na stole lub innym meblu kuchennym. Oferujemy również modele wyposażone w specjalne nóżki. Najczęściej są one regulowane, dlatego wybór odpowiedniej długości nie przysporzy Ci żadnego problemu.

Niezwykle przydatne są również ranty z boku i z tyłu płyty grzewczej. To swego rodzaju osłonki, które zabezpieczają powierzchnie grzejącą. Najwygodniejszą opcją, jeśli chodzi o tę część grilla elektrycznego, jest możliwość swobodnego przyczepiania i odczepiania tych ścianek, zależnie od sytuacji. Zachęcamy, byś sprawdził naszą ofertę obejmującą grille gastronomiczne różnego rodzaju. W razie jakichkolwiek wątpliwości chętnie Ci doradzimy oraz zaproponujemy najlepszy możliwy model!

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt