Gofrownice

Dostępność

Marka

Cena

  • 978,00 zł - 4 822,00 zł

Aktywne filtry

Gofrownica gastronomiczna — czym się charakteryzuje?

Profesjonalne gofrownice gastronomiczne to urządzenia, które jak sama nazwa wskazuje — pozwalają przyrządzić sporą liczbę gofrów w krótkim czasie. Przeznaczona są dla restauracji, pubów, firm cateringowych i wielu innych przedsiębiorstw. Taka gofrownica charakteryzować się przede wszystkim dużą wytrzymałością i wysoką jakością wykonania. Bezproblemowa praca to podstawa.

Na rynku znajdziesz wiele tego typu urządzeń, które pozwalają przygotować zarówno tradycyjne, kwadratowe gofry, jak i nieco bardziej nietypowe — np. w kształcie serc czy kwiatów. Jest to bez wątpienia ciekawe urozmaicenie, jednak nie jest wcale niezbędne. To, co ma największe znaczenie — to moc gofrownicy gastronomicznej. Decyduje ona o tym, jak szybko nagrzewa się urządzenie oraz w jakim tempie przygotowują się gofry. Wpływa to nie tylko na czas podawania, ale także smak.

Profesjonalne gofrownice gastronomiczne i ich dodatkowe funkcje

Niejedna gofrownica gastronomiczna może również zostać wyposażona w dodatkowe funkcje lub elementy. Może to być np. możliwość przechowywania urządzenia w pionie. To ogromne ułatwienie zwłaszcza dla niewielkich punktów gastronomicznych czy budek. Przydatna jest także lampka kontrolna, która informuje o tym, że urządzenie jest już gotowe do pracy lub że gofry są już do wyciągnięcia. Większość urządzeń jest w nią wyposażonych.

Ciekawym rozwiązaniem jest także szpikulec do wyjmowania gofrów — niektóre nasze produkty również go posiadają. Mowa tu np. o gofrownicy dużej kratka Hendi. Inne dostępne rozwiązania to m.in. wyjmowane rynienki ułatwiające czyszczenie urządzenia czy bezpiecznik zapobiegający przegrzewaniu się. Weź je pod uwagę — funkcjonalność jest niezwykle ważna.

Postaw na jakość i zakup u nas gofrownicę!

Jeśli interesuje Cię gofrownica profesjonalna, koniecznie sprawdź naszą ofertę! Znajdziesz w niej wyłącznie wysokiej jakości urządzenia. Za przykład może posłużyć gofrownica wzór Brussels Roller Grill. To model praktyczny i wydajny — umożliwia regulację temperatury nawet do 300°C, posiada regulowane nóżki i wyjmowaną rynienkę. Przygotowanie pysznych tradycyjnych gofrów trwa tak naprawdę chwilę, bo zaledwie 2-3 minuty od momentu nagrzania się urządzenia. To idealna propozycja dla lokali i punktów, które obsługują wielu klientów.

Innym urządzeniem o podobnej mocy jest gofrownica Caterina. Posiada praktyczną obudowę ze stali nierdzewnej, a także uchwyt pokrywy, który się nie nagrzewa. Zapewnia to bezpieczeństwo i komfort w użytkowaniu. Ciekawym urozmaiceniem może być gofrownica Hendi do robienia gofrów w kształcie kwiatka. Model ten posiada żeliwną i nieprzywierającą powłokę, a także izolowany uchwyt. Do zestawu dołączany jest szpikulec pozwalający bezpiecznie i szybko wyjmować gofry.

Oferujemy wiele profesjonalnych urządzeń do obróbki termicznej żywności. Stawiamy przede wszystkim na jakość i profesjonalizm — jeśli będziesz miał jakieś wątpliwości związane z wyborem konkretnego produktu, skontaktuj się z nami! Wspólnie znajdziemy rozwiązanie odpowiadające Twoim potrzebom i możliwościom.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt