Wolnostojące

Dostępność

Cena

  • 4 856,00 zł - 5 781,00 zł

Aktywne filtry

Patelnie wolnostojące gastronomiczne

Co jest najważniejsze, jeśli chcemy wybrać odpowiedniej jakości patelnie wolnostojące? Na co powinniśmy w tym aspekcie zwrócić największą uwagę? To pytania, z którymi bardzo wiele osób, musi się zmierzyć przed dokonaniem zakupu tego rodzaju urządzenia. W naszej ofercie, znajdziecie państwo wysokiej jakości patelnie wolnostojące marki Stalgast. Co jednak sprawia, że warto dokonać ich zakupu? Czym dokładnie się one wyróżniają? Sprawdźmy!

Przede wszystkim - parametry techniczne

To, na co należy zwrócić największą uwagę, kiedy przystępujemy do zakupu patelni elektrycznej, to oczywiście jej parametry techniczne. Pierwszą i najważniejszą kwestią, jeśli chodzi o patelnie uchylne wolnostojące, jest to, jaki mają one przechył misy. Funkcja ta jest bardzo ważna, przede wszystkim ze względu na to, że umożliwia ona nie tylko zlewanie nadmiaru oleju, ale też znacząco ułatwia czyszczenie oraz opróżnianie tego rodzaju urządzenia. Przygotowywanie potraw na patelni wolnostojącej uchylnej marki Stalgast, to czysta przyjemność. Regulacja temperatury przebiega płynnie, co pozwala na przygotowanie potraw, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Patelnia wolnostojąca marki Stalgast, wykonana jest także z najwyższej jakości stali nierdzewnej a jej krawędzie, są cięte laserowo. Dzięki takiemu rozwiązaniu, udało się zachować precyzję oraz zadbać o estetyczny wygląd patelni. Pojemność misy patelni elektrycznej wolnostojącej, wynosi 40 l, co pozwala na przygotowanie bardzo dużej ilości potraw. Wydajność patelni Stalgast to około 100 kotletów na godzinę. Dzięki temu, takie urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno w większych jak i mniejszych lokalach gastronomicznych.

Patelnia wolnostojąca Stalgast

Poza tym, że dostępna w naszej ofercie patelnia wolnostojąca uchylna wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, wyróżnia ją także atrakcyjna cena. Warto zwrócić także uwagę na to, że dla naszych stałych klientów, przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny program rabatowy. Pragniemy także podkreślić, że wszystkie urządzenia gastronomiczne, w tym także patelnia elektryczna wolnostojąca marki Stalgast, posiadają gwarancję producenta. Klienci, którzy zdecydują się na zakup tego urządzenia, mają też możliwość korzystania z autoryzowanego serwisu Stalgast. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasi konsultanci, z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie państwa pytania.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt