Aktywne filtry

Syfony

Jednym kojarzą się z pierwszymi gazowanymi napojami, innym ze świeżą bitą śmietaną na lodach lub szarlotce. Mimo upływu lat i sporej rewolucji technologicznej, jaka miała miejsce w branży gastronomicznej, syfony wciąż cieszą się sporym uznaniem i popularnością. Ba! Są wręcz modnym dodatkiem, który wynosi poziom obsługi i serwowania potraw oraz napojów czy deserów na wyższy poziom. Eleganckie, minimalistyczne, ale jednak trochę w retro stylistyce.

Gdzie sprawdzą się syfony gastronomiczne?

Sprawdzą się w kawiarni i cukierni, w restauracji, niezależnie od wielkości. Może niekoniecznie przydadzą się na nadmorskim molo, w trakcie sezonu wakacyjnego, do podawania śmietany na gofry - tu jednak lepszy będzie automat, ale wciąż, są bardzo uniwersalne i przydatne. O różnych pojemnościach, ale i funkcjach. Syfony sprawdzą się przy podawaniu bitej śmietany, przy gazowaniu wody i - tu dla wielu osób może być spore zaskoczenie - przy gorących sosach i wytrawnych kremach, ale o tym za moment. Syfony do wody służą przygotowaniu wody gazowanej według własnych preferencji, ale i do robienia musujących napojów. Mają praktyczny dozownik i wewnętrzną miarkę, która zabezpiecza przed przepełnieniem. Kontrola ciśnienia gwarantuje maksymalny komfort, a praktyczny dozownik ułatwia nalewanie. Zależnie od modelu i producenta, wykonane z trwałych materiałów w różnej stylistyce. Pojemność na ogół jednego litra. Syfony do śmietany mają już nieco inny kształt, a ich zadaniem jest zrobienie ze zwykłej śmietany - bitą śmietanę.

Syfony do wody mineralnej, syfony do bitej śmietany

Syfony do bitej śmietany od Hendi mają różne pojemności: od 0,25 l po 1 litr. Syfony te sprawdzą się przy przygotowaniu bitej śmietany, to już wiemy, ale też zimnych sosów, kremów czy musów. Idealne do kawiarni, cukierni, do dekorowania pysznych kaw, szejków czy lodów. Och! Wszystko ze świeżą bitą śmietaną jest smaczniejsze. Syfon może przechowywać sosy do temperatury 70°C, a w lodówce pozwala śmietanie zachować świeżość przez 14 dni. W zestawie dodatkowe końcówki i szczoteczka do czyszczenia. Szczególnie warto zwrócić uwagę na fantastyczne, wielokolorowe syfony Hendi z edycji Kurta Schellera. Te kolory! Zielony, niebieski, żółty! Można wybierać i wybierać! Syfony mają pojemność 0,5 litra, wykonane są w całości z aluminium i także zawierają 3 końcówki (z polipropylenu) i szczoteczkę w zestawie. Syfony do osób to prawdziwy hit. Można je podgrzewać w bemarze do 75°C. Mają pojemność 0,5-1 litra (zależnie od modelu) i trzy końcówki w standardzie. Można je myć w zmywarce, a silikonowa uszczelka, chroniąca przed przeciekaniem, wykonana jest z odpornego silikonu. Ten rodzaj syfonów sprawdzi się i do osób, i do kremów, na zimno i na ciepło. Producent Stalgast gwarantuje trwałość i solidność. Termosyfon Hendi ma butelkę i głowicę wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, są idealne do profesjonalnego użycia. Uniwersalny syfon pozwala utrzyma ciepłą lub zimną temperaturę przez wiele godzin. Może być przechowywany w ciepłej kąpieli wodnej lub bemarze w temperaturze do 70°C. W zestawie 3 końcówki: 2 ze stali nierdzewnej, 1 z polipropylenu i szczotka do czyszczenia. Pojemność to 0,5 l.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt