Garnki wysokie

Dostępność

Marka

Cena

  • 35,00 zł - 10 935,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Garnki wysokie — kiedy warto po nie sięgnąć?

Garnki wysokie posiadają szerokie zastosowanie. W naszej ofercie dostępne są profesjonalne wysokie garnki doskonałe między innymi do:

gotowania niektórych warzyw, takich jak szparagi czy marchewki, gotowania makaronu, w tym szczególnie spaghetti, gotowania zup, bulionów czy foundów, przygotowywania bigosu.

Tego typu garnki sprawdzą się w szczególności w restauracjach czy firmach, które przygotowują duże ilości jedzenia. Mogą być z powodzeniem stosowane zarówno na kuchenkach gazowych, elektrycznych, jak i indukcyjnych. Są uniwersalne, co z kolei pozwala wyeliminować konieczność zakupu garnków dostosowanych do konkretnych kuchenek.

Większość produktów można śmiało umieszczać w zmywarce, co znacznie ułatwia ich czyszczenie. W naszej ofercie znajdziesz szereg wysokiej jakości, ergonomicznych i praktycznych modeli, które odnajdą się nie tylko w restauracjach, pubach czy innych tego typu firmach, ale także w domowych kuchniach. Ułatwiają pracę oraz pozwalają przygotować duże ilości jedzenia. Może to mieć szczególne znaczenie, jeśli spodziewasz się gości.

Z czego powinien być wykonany garnek wysoki?

Wybierając wysoki garnek, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na materiał, z jakiego został wykonany. W naszym sklepie znajdziesz m.in. modele wykonane ze stali nierdzewnej. Jest to jeden z popularniejszych materiałów. Garnki z niego wykonane służą przez lata i są naprawdę trwałe. Mają gładką powierzchnię, dzięki czemu są higieniczne, a także łatwe w czyszczeniu i użytkowaniu. Posiadają również specjalne dno, dzięki któremu są to produkty odporne na korozję. Oprócz tego została zastosowana specjalna technologia wielowarstwowego dna, zapewniająca dobre przewodzenie ciepła.

Co najważniejsze, stal nierdzewna nie ma wpływu na smak potraw, ich zapach czy jakiekolwiek właściwości. Nie wchodzi z nimi w reakcję oraz zapewnia satysfakcjonującą jakość potraw. Duże garnki najczęściej są sprzedawane z pokrywkami i posiadają nienagrzewające się uchwyty.

Garnki wysokie i ich dane techniczne

Decydując się na zakup wysokich garnków, należy zwrócić uwagę na szereg istotnych czynników. Jest to m.in. rozmiar oraz pojemność. W naszym sklepie znajdziesz produkty o wymiarach 28 cm x 25 cm, 20 cm x 20 cm czy 32 cm x 26 cm. To tylko kilka z dostępnych propozycji. Pojemność również nie pozostaje bez znaczenia — to ona decyduje o tym, ile zmieścimy jedzenia w naczyniu.

Dla większości z nas ważna jest również możliwość mycia garnków w zmywarce. Warto zwrócić na to uwagę, bo choć wiele modeli śmiało możemy w niej umieszczać — niektóre garnki mogą być wykonane z nieprzystosowanych do tego materiałów. Oprócz tego, że wysokie garnki idealnie nadają się do przygotowywania wyżej wymienionych potraw, mogą również zastąpić zwykłe, średniej wielkości garnki, jeśli chcesz przygotować większe ilości jedzenia — np. ze względu na organizowane wydarzenie czy po prostu chęć jego zamrożenia. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, bowiem znajdziesz w niej szereg wysokiej jakości, trwałych i atrakcyjnych garnków oraz inne naczynia gastronomiczne. W razie wątpliwości — zachęcamy do kontaktu.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt