Szafy chłodnicze

Aktywne filtry

Szafy chłodnicze

Od czego należy zacząć wybór szafy chłodniczej? Na co zwrócić największą uwagę? To pytania, z którymi borykają się właściciele lokali gastronomicznych, ale również sklepów spożywczych i innych placówek związanych z przechowywaniem żywności. Zakup odpowiedniej szafy chłodniczej musi być odpowiednio przemyślany. W naszej ofercie, znajdziecie państwo najwyższej jakości szafy chłodnicze pochodzące tylko i wyłącznie od renomowanych producentów. Dysponujemy ogromnym wyborem zarówno jeśli chodzi o marki dostępnych urządzeń chłodniczych, jak również jeśli chodzi o ich pojemność. Co jednak jeszcze wyróżnia nasze szafy chłodnicze? Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy ich wyborze? Sprawdźmy!

Przede wszystkim - parametry techniczne szafy chłodniczej

Wybierając szafy chłodnicze, przede wszystkim istotny jest dobór właściwych parametrów. Szafy chłodnicze, które znajdziecie państwo w naszej ofercie, mają różne parametry techniczne. Różne są też ich pojemności, co daje państwu możliwość wyboru takiej szafy, która w każdym calu sprosta państwa oczekiwaniom. To, co jednak jest wspólne dla wszystkich modeli  dostępnych w naszej ofercie, to fakt, że są to szafy chłodnicze wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu, nie tylko znacząco zostaje wydłużona żywotność tych szaf, ale też - o czym nie można zapominać - ułatwione zostało ich czyszczenie. To jednak nie wszystko, co sprawia, że warto bliżej przyjrzeć się naszej ofercie obejmującej profesjonalne szafy chłodnicze.

Szafy chłodnicze i ich rodzaje

Szafy chłodnicze wysokiej jakości, które są dostępne w naszej ofercie, dzielą się na kilka rodzajów. Posiadamy zarówno szafy chłodnicze przeszklone, jak również i takie, których drzwi pozbawione są szyby. Szafa chłodnicza przeszklona z pewnością ułatwi funkcjonowanie chłodni - będziemy mogli szybciej ocenić jej zawartość, jak również sprawdzić, gdzie leży konkretny produkt. W niektórych przypadkach szafa chłodnicza z drzwiami przeszklonymi to podstawowe wyposażenie profesjonalnej gastronomii, służące do przechowywania produktów spożywczych. Szyba w drzwiach takiej szafy, wykonana jest z najwyższej jakości szkła, które jest bardzo proste, jeśli chodzi o jego czyszczenie. Szafy chłodnicze pozbawione przeszklonych drzwi użytkowane są w mniejszych chłodniach.

Zapraszamy do zapoznania się z szafami chłodniczymi wysokiej jakości dostępnymi w naszej ofercie, pochodzącymi od sprawdzonych producentów. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania dla twojego lokalu.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt