Szafy chłodnicze

Marka

Cena

  • 2 090,00 zł - 14 272,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Szafa chłodnicza lakierowana, wnętrze z ABS, V 129 l
Szybki podgląd
3 336,50 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 2 712,60 złnetto
  • -1%
Witryna chłodnicza ekspozycyjna, V 129 l
Szybki podgląd
3 774,87 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 3 069,00 złnetto
  • -1%
Szafa chłodnicza lakierowana, wnętrze z ABS, V 361 l
Szybki podgląd
5 284,82 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 4 296,60 złnetto
  • -1%
Witryna chłodnicza lakierowana, wnętrze z ABS, V 361 l
Szybki podgląd
6 088,50 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 4 950,00 złnetto
  • -1%
Szafa chłodnicza lakierowana, V 620 l
Szybki podgląd
6 819,12 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 5 544,00 złnetto
  • -1%
Szafa chłodnicza lakierowana, V 573 l
Szybki podgląd
7 001,78 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 5 692,50 złnetto
  • -1%

Szafy chłodnicze

Od czego należy zacząć wybór szafy chłodniczej? Na co zwrócić największą uwagę? To pytania, z którymi borykają się właściciele lokali gastronomicznych. Zakup odpowiedniej szafy chłodniczej musi być odpowiednio przemyślany. W naszej ofercie, znajdziecie państwo najwyższej jakości szafy chłodnicze pochodzące tylko i wyłącznie od renomowanych producentów. Dysponujemy ogromnym wyborem zarówno jeśli chodzi o marki dostępnych urządzeń chłodniczych, jak również jeśli chodzi o ich pojemność. Co jednak jeszcze wyróżnia nasze szafy chłodnicze? Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy ich wyborze? Sprawdźmy!

Przede wszystkim - parametry techniczne szafy chłodniczej

To, od czego trzeba zacząć wybór odpowiedniej szafy chłodniczej, to przede wszystkim dobór jej właściwych parametrów. Szafy chłodnicze, które znajdziecie państwo w naszej ofercie, mają różne parametry techniczne. Różne są też ich pojemności, co daje państwu możliwość wyboru takiej szafy, która w każdym calu sprosta państwa oczekiwaniom. To, co jednak jest wspólne dla wszystkich modeli szaf chłodniczych dostępnych w naszej ofercie, to fakt, że są one wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu, nie tylko znacząco zostaje wydłużona żywotność tych szaf, ale też - o czym nie można zapominać - ułatwione zostało ich czyszczenie. To jednak nie wszystko, co sprawia, że warto bliżej przyjrzeć się naszej ofercie szaf chłodniczych.

Rodzaje szaf chłodniczych

Szafy chłodnicze, które są dostępne w naszej ofercie, dzielą się na kilka rodzajów. Posiadamy zarówno szafy chłodnicze przeszklone, jak również i takie, których drzwi pozbawione są szyby. Szafa chłodnicza przeszklona z pewnością ułatwi funkcjonowanie chłodni - będziemy mogli szybciej ocenić jej zawartość, jak również sprawdzić, gdzie leży konkretny produkt. Szyba w drzwiach takiej szafy, wykonana jest z najwyższej jakości szkła, które jest bardzo proste, jeśli chodzi o jego czyszczenie. Szafy chłodnicze pozbawione przeszklonych drzwi użytkowane są w mniejszych chłodniach.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt