Wyciskarki

Dostępność

Marka

Cena

  • 43,00 zł - 4 079,00 zł

Aktywne filtry

Profesjonalna wyciskarka...
Szybki podgląd
1 793,34 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 247,23 zł 1 458,00 złnetto
  • -247,23 zł
  • -247,23 zł

Wyciskarki

Gdzie może być użyta profesjonalna wyciskarka do cytrusów?

Zależnie od charakteru miejsca, wycinarki albo sprawdzą się do wyciskania soków „okazyjnie”, np. podczas gotowania, lub w trybie ciągłym, gdy stawiamy na zdrowe soki i oferujemy je w sprzedaży. Moda na soki nie minie, coraz bardziej zakorzenia się ona w wyborach i diecie Polaków. Świeżo wyciskane soki coraz śmielej wypychają z rynku soki komercyjne, butelkowane oraz napoje gazowane. Pojawiają się w menu w restauracjach, kawiarniach i cukierniach, jako alternatywa dla zdrowszego napoju, nie wspominając już o coraz popularniejszych wyspach z sokami w centrach handlowych. Ba, świeżo wyciskane soki świetnie uzupełniają wiele innych biznesów, w których zdrowie jest ważne. Wybierane są często w hotelach, hotelowych restauracjach, w miejscach związanych ze zdrowiem, np. przychodniach i siłowniach. Boom na świeże soki widać nawet podczas zlotów food trucków! Trudno sobie wyobrazić, by wyciskarki do soków pełniły szerokie spektrum użycia, jednak samo zastosowanie soków jest bardzo uniwersalne. Sprawdzą się one od gotowania, po drinki.

Profesjonalna wyciskarka do soków modele i rodzaje

W ofercie sklepu hybryda-gastro.pl dostępnych jest wiele wyciskarek. Ręczne wyciskacze od Hendi, w soczystych kolorach, do pomarańczy, cytryny i limonki wykonane są ze stopu aluminium, malowanego proszkowo. To najtańsza opcja, idealna do miejsc, w których soki grają drugie skrzypce. Wyciskarka gastronomiczna oparta na modelu dźwigni zachwyca swoim retro wyglądem, będący bez wątpienia ozdobą każdego baru. Wykonana z wysokiej jakości stopu cynki i stali, zaś prasa i pojemnik wykonane ze stali nierdzewnej, z dodatkową sprężyną, dzięki której powraca do pozycji wyjściowej. Ale prawdziwe hity to wyciskarki automatyczne, elektryczne. Przeznaczone są one do pracy ciągłej, bez konieczności posiadania ogromnej siły w bicepsie. Wyciskarka do cytrusów gastronomiczna Stalgast ma dwie końcówki wyciskające, wiruje z prędkością 900 obrotów na minutę, a jej otwarta konstrukcja wykonana jest z trwałych materiałów. Inny model tego producenta ma prędkość obrotową 1450 obrotów/min.

Wyciskarka nie tylko do cytrusów

Wyciskarki Hendi umożliwiają wyciskanie soków z różnego rodzaju owoców (również bananów), warzyw i ziół, a także z orzechów, z migdałów.; Mają dwa, 1,5 litrowe pojemniki na pulpę i sok, filtr oddzielający miąższ i wygodną szczoteczkę do czyszczenia. Wbudowany korek chroni przed kapaniem. Mają one również wiele udogodnień służących do samoczyszczenia (poprzez nalanie wody do tuby, z obrotowym koszykiem czyszczącym). Indukcyjny silnik pracuje cicho i niezawodnie. profesjonalne wyciskarki do soków mogą stanowić świetne uzupełnienie sprzętu w gastronomii lub stać się ciekawą alternatywą dla biznesu czy wartością dodaną dla niektórych przedsięwzięć. Bardzo modne jest wprowadzanie wyciskanych, świeżych soków z warzyw i owoców w szkolnych stołówkach, ale też biurach. Pojawiają się one w miejscach, w których szczególnie zwraca się uwagę na zdrowie, np. w szpitalach czy przychodniach, ale też na siłowni. Przed doskonałym treningiem mogą przynieść solidny zastrzyk energii, a po pomogą odzyskać siły.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt