Linia 900

Podkategorie

Kategorie

Dostępność

Cena

  • 12 791,00 zł - 61 081,00 zł

Aktywne filtry

Kuchnia elektryczna i jej zalety

Działanie kuchni elektrycznej jest całkiem proste. Płyty nagrzewają się pod wpływem prądu i umożliwiają gotowanie, smażenie czy duszenie. Jest to jedna z zalet kuchni elektrycznych — są niezwykle proste i niewymagające. W porównaniu do innych kuchenek, proces gotowania jest również wyjątkowo szybki. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić niemałą ilość czasu — a jak wiadomo, w lokalach gastronomicznych ma to ogromne znaczenie. Jeśli chodzi o wygląd takiej kuchenki, jest on zbliżony do tradycyjnej kuchni gazowej. Główną różnicę wizualną robią płyty zamiast palników gazowych.

Choć kuchnia z płytą elektryczną jest droższa od gazowej, nie jest to znaczna różnica. Elektryczny model zapewnia równomierne ogrzewanie, a to dzięki wyposażeniu w proste i płaskie płyty lub krążki. Przy wyborze konkretnej kuchni warto zwrócić uwagę na to, czy posiada termowyłącznik, system wykrywania naczyń oraz blokadę przed przypadkowym włączeniem. Są to dodatkowe funkcje ułatwiające pracę, zwłaszcza tą pod presją czasu.

Elektryczne kuchnie mają swoje zalety i bez wątpienia są wygodne w użytkowaniu. Sprawdzą się tak naprawdę w każdym lokalu czy restauracji, bowiem ich zastosowanie jest naprawdę szerokie. Z powodzeniem usmażysz czy ugotujesz na tej kuchence szereg interesujących potraw. Dzięki temu, że czas pracy został znacznie skrócony, możesz mieć pewność, iż dania zostaną podane klientom ciepłe. Sprawna praca jest niezwykle ważna.

Kuchnie elektryczne z linii 900

Proponowana przez nas linia 900 obejmuje ciekawe kuchnie elektryczne. Jedną z nich jest urządzenie marki Fagor, wyposażone w 4 palniki. Jego moc wynosi 16 KW. Płyty grzewcze w tym przypadku zostały wykonane z żeliwa. Posiadają wymiary 300×300 mm. Moc jest regulowana przez 7-pozycyjny przełącznik. Kuchnia została wyposażona w termostat bezpieczeństwa, wewnętrzny wentylator, stopień ochrony przed wodą IPX5, a także ochraniacz przewodu kominowego z żeliwa. Krawędzie laserowo cięte i polerowane. Śruby łączące są niewidoczne. Jest to produkt wykonany z niesamowitą precyzją i dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.

Inną ciekawą propozycją marki Fagor jest kuchnia z 4 palnikami i piekarnikiem elektrycznym. Moc w tym przypadku wynosi aż 22 KW — z tego 6 KW piekarnik. Urządzenie zostało wyposażone w dokładny i praktyczny termostat obejmujący temperaturę od 125 do 310°C. Dno piekarnika wykonano z grubego żeliwa, a komorę ze stali nierdzewnej. Całość jest niezwykle prosta w obsłudze, ale także i pielęgnacji. Podobnie jak i wyżej wspomniany model, ten również został wyposażony w wentylator ochraniacz przewodu kominowego.

Oprócz tego posiadamy w ofercie kuchnię elektryczną z czterema elementami, które mieszczą się pod jednolitą płytą o grubości 15 mm. W tym przypadku możliwa jest praca z temperaturami na płycie — każdy element oferuje kontrolę mocy. Jest to ciekawa propozycja, dla wielu osób może również okazać się tą najwygodniejszą. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą oraz do dokonywania zakupów!

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt