Wanny pełne

Dostępność

Marka

Cena

  • 287,00 zł - 2 341,00 zł

Aktywne filtry

Wanny gastronomiczne i ich uniwersalność

Wanny gastronomiczne to sporych rozmiarów misy kuchenne. Do czego służą? Przede wszystkim do pracy ze składnikami — mogą to być zarówno owoce, warzywa, jak i mięso. Zarówno w bufecie, stołówce, jak i firmie cateringowej — wanny gastronomiczne stanowią podstawowe wyposażenie i ciężko wyobrazić sobie bez nich pracę z produktami spożywczymi.

Największą zaletą wanien jest ich uniwersalność. Sprawdzą się tak naprawdę do wszystkiego, na czym nam tylko zależy. Dostosowane są również do wysokich temperatur, zatem nie stracą swojego kształtu po kontakcie z ciepłymi produktami. Sama żywność również nie ulegnie pogorszeniu — wanny wykonuje się z takich materiałów, które są dopuszczone do kontaktu z żywnością i nie wpływają na nią w żaden sposób. Nie zmieniają smaku, zapachu czy innych właściwości.

Dzięki szerokiej ofercie wybór odpowiedniego modelu nie powinien przysporzyć Ci żadnych kłopotów. Możesz wybrać wannę w dowolnym rozmiarze — zarówno cedzakową, jak i pełną. Zależy to wyłącznie od Twoich preferencji.

Dlaczego wanny ze stali są najlepszym wyborem?

Wybierając sprzęt do kuchni, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na materiały, z jakiego został wykonany. Wpływa to bowiem na żywotność, a także ogólną jakość i trwałość. Z wannami gastronomicznymi jest dokładnie tak samo. Jednym z materiałów, który stosowany jest w tym celu — jest stal nierdzewna. To obecnie jedna z najlepszych dostępnych opcji.

Każda wanna pełna znajdująca się w naszej ofercie została wykonana ze stali nierdzewnej 18/10. Jest to jeden z wielu rodzajów stali. Skrót 18/10 oznacza, że w danym stopie jest 18% chromu i 10% niklu. Dzięki temu wanny te są nie tylko trwałe i odporne na uszkodzenia, ale również prezentują się estetycznie. Chrom posiada bowiem właściwości antykorozyjne i jest niezwykle trwały. Nikiel z kolei sprawia, że produkty są jasne i charakteryzują się połyskiem.

Oprócz tego stal nierdzewna jako jeden z niewielu materiałów — może mieć bezpośredni kontakt z żywnością. W żaden sposób na nią nie wpływa. Jest również łatwy w użytkowaniu oraz do wyczyszczenia. Większość naszych modeli możesz myć w zmywarce, a to bez wątpienia jest dużym ułatwieniem dla pracowników.

Pojemność wanny — jaka będzie odpowiednia?

Jeśli zdecydowałeś się na zakup wanny wykonanej ze stali nierdzewnej, nie zapomnij zwrócić uwagi na jej wymiary i pojemność! Parametry te również mają duże znaczenie i zależą głównie od wielkości lokalu i ilości obsługiwanych osób. Z naszych propozycji do wyboru masz m.in. 14,5 l, 15 l, 21 l, 28 l, 30 l, a nawet i 56 l.

Jeśli restauracja obsługuje na co dzień wiele osób lub na bieżąco organizowane są wszelkiego rodzaju wydarzenia — większa pojemność będzie najpewniej trafnym wyborem. Zwróć również uwagę na to, że nasze wanny pełne gastronomiczne posiadają zawinięte ranty, a także solidne uchwyty, ułatwiające korzystanie i przenoszenie wanien. Jeśli będziesz miał wątpliwości związane z wyborem konkretnego modelu — chętnie Ci doradzimy.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt