Hendi

Hendi

Marka Hendi od lat jest liderem na rynku gastronomicznym, dostarczającym kompleksowe i innowacyjne rozwiązania dla profesjonalnej kuchni. Jej produkty doceniają szefowie kuchni na całym świecie. Hendi oferuje kompleksowe wyposażenie lokali, począwszy od doskonałej jakości mebli, przez sprzęty gastronomiczne, aż po akcesoria. Wysokiej jakości naczynia kuchenne, garnki i przybory. Kompleksowe projekty Hendi dla kuchni profesjonalnych to indywidualne rozwiązania z gwarancją na lata.

Oferta Hendi Polska to aż ponad 5000 produktów dla kucharzy, restauratorów, barmanów, cukierników i nie tylko. Producent umożliwia dostęp do struktury serwisowej w branży oraz do części zamiennych w siostrzanej firmie Horeca Parts. Zakup produktów Hendi to gwarancja wytrzymałości na lata.

Profesjonalna kuchnia z Hendi

Firma stale rozwija swoja ofertę, wprowadzając do niej innowacyjne rozwiązania. Udoskonala sprzęt gastronomiczny, by spełniał rosnące wymagania branży, w której liczą się nie tylko perfekcyjny smak i jakość przygotowywanych potraw, ale również szybkość i wygoda, a także estetyka podania. Z ofertą produktów Hendi cała kuchnia jest wyposażona w najwyższej jakości sprzęt umożliwiający łatwiejsze, sprawne przygotowanie posiłków, serwowanie i zmywanie.

Wyposażenie Hendi w ofercie sklepu Hybryda Gastro

Hendi to jedna z najczęściej spotykanych marek w profesjonalnych kuchniach w naszym kraju. Produkty z rozpoznawalnym logo znajdziemy w restauracjach i stołówkach, ale także barach, pubach, kawiarniach czy cukierniach, pubach fast food czy food truckach. Hendi to produkty dla malej i dużej gastronomii spełniające różnorodne oczekiwania. W naszym sklepie internetowym dostępne jest wyposażenie Hendi różnego rodzaju, począwszy od mebli, przez piece gastronomiczne i inne urządzenia do obróbki termicznej, po wyposażenie dla zmywalni i chłodni. W poszczególnych kategoriach znaleźć można między innymi bemary, blendery, akcesoria kuchenne, garnki, naczynia, ekspresy do kawy, frytownice, grille gazowe, na węgiel oraz kontaktowe, opiekacze do kebabów, zamrażarki lodówki i komory chłodnicze, kostkarki, kuchenki różnego rodzaju, a także profesjonalne piece dla gastronomii, w tym pice do pizzy i piece konwekcyjno-parowe.

Blacha aluminiowa cukiernicza - zamykana  580x100x50mm Hendi | 689851
Szybki podgląd
Hendi 66,60 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 5% 54,15 złnetto
  • -5%
Blacha aluminiowa cukiernicza - zamykana 580x200x(H)50
Szybki podgląd
Hendi 74,78 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 5% 60,80 złnetto
  • -5%
Blacha do bagietek
Szybki podgląd
Hendi 371,58 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 5% 302,10 złnetto
  • -5%
Blacha do bagietek 600x400mm Hendi | 808245
Szybki podgląd
Hendi 290,96 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 5% 236,55 złnetto
  • -5%
Blacha do pieca konwekcyjnego H90 Hendi | 943380
Szybki podgląd
Hendi 67,77 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 5% 55,10 złnetto
  • -5%