Obieraczki do ziemniaków

Podkategorie

Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 327,00 zł - 20 535,00 zł

Aktywne filtry

Obieraczki do ziemniaków

Koszmar każdego rekruta we wojsku, łobuzów na obozach harcerskich i praktykantów w restauracjach. Ziemniaki. Każdego dnia to samo: wielki gar ziemniaków do obrania, bo przecież jakoś trzeba zrobić te kilogramy frytek, klusek, puree. Każdy, kto pracuje w gastronomii, musiał przejść przez „ziemniaczany” etap, kiedy to siadał rano w kącie kuchni z wielkim garem ziemniaków do obrania, jednocześnie dbając o to, żeby nie marnować za dużo warzywa, wykroić wszystkie „oczka”, sprawić, by nie były one kwadratowe i jeszcze uwinąć się na tyle szybko, by szef kuchni zdążył je gotować! Na całe szczęście, pojawiła się rozwinięta technologia i ten kąt, mały nóż i wiei gar są już tylko wspomnieniem. Dziś obieraniem ziemniaków, ale też i innych warzyw bulwiastych, zajmują się automatyczne obieraczki.

Profesjonalne obieraczki do ziemniaków

W ofercie sklepu hybryda-gastro.pl dostępnych jest wiele modeli obieraczek do ziemniaków, najtańsza wersja - firmy Stalgast, ma wydajność 150 kg warzyw na godzinę. Urządzenie to sprawdzi się do obierania nie tylko ziemniaków, ale i marchwi, buraków, selerów. Całość wykonana jest ze stali nierdzewnej, konstrukcja jest stabilna. Łatwy demontaż ułatwia czyszczenie urządzenia, a timer nadzoruje pracę. Obieraczki Hendi różnią się między modelami wielkością wsadu, ale wszystkie stworzone są z dbałością o każdy detal. Wykonane w całości ze stali nierdzewnej z przezroczystą pokrywą. Mają tarcze tnące, a ściany wyłożone demontowalną okładziną ścierną. Szczególną uwagę należy zwrócić na najdroższe modele obieraczek, także marki Hendi. To już profesjonalne, mocne i odporne maszyny, które sprawdzą się do dużych gastronomii. One także przeznaczone są do obierania ziemniaków, buraków, marchwi i innych warzyw bulwiastych. Dolna część komory w formie aluminiowego, obrotowego talerza ze specjalnym profilem, pokrytego materiałem ściernym z węglika silikonu (certyfi kacja NSF) doskonale ściera skórę warzywa. Boczny element wewnętrznej ścianki wyłożony materiałem ściernym, zaś transparentna uchylna pokrywa wykonana z poliwęglanu pozwala na kontrolę procesu. Dolna część komory w formie aluminiowego, obrotowego talerza ze specjalnym profilem, pokrytego materiałem ściernym z węglika silikonu. Zintegrowany, wodoodporny panel sterujący z przyciskami START, STOP, timerem z regulacją 0-6 minut oraz trybem pracy ciągłej jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Warto podkreślić, że te modele mają wyłączniki bezpieczeństwa oraz zużywają niewiele energii, dzięki optymalizacji pracy silnika. Trzy najpopularniejsze modele do profesjonalnej gastronomii marki Hendi mają wsady od 10 do 30 kg.

Dlaczego warto wybrać obieraczkę?

Nie ma się co oszukiwać: jeśli jest maszyna, która ułatwi pracę, skróci jej czas, by finalnie wydać idealny produkt - w tym wypadku dajmy na to 30 kg doskonale obranych ziemniaków, to warto w nie inwestować. Spektrum pracy obieraczek do warzyw jest ogromne, tak samo, jak wielość miejsc, w których mogą się sprawdzić. Jeśli stawiamy na warzywa świeże, nie mrożone, tak samo jak kluski czy frytki, to obieranie ich w sposób zautomatyzowany pozwala unowocześnić i odciążyć pracę.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt