Podgrzewacze na pastę

Dostępność

Marka

Cena

  • 8,00 zł - 1 290,00 zł

Aktywne filtry

Odpowiednia temperatura dań to podstawa w gastronomii

Podawane w restauracjach czy stołówkach posiłki powinny zawsze być ciepłe. Problem może jednak pojawić się w sytuacji, w której nie ma możliwości przygotowywania potraw na bieżąco, chociażby ze względu na skomplikowany i wymagający przepis czy też zbyt dużą liczbę klientów. Idealnym rozwiązaniem dla każdego lokalu gastronomicznego jest podgrzewacz do potraw. Na rynku dostępne są modele indukcyjne i elektryczne. Godnym uwagi rozwiązaniem są również podgrzewacze na pastę dostępne w tej kategorii naszego sklepu. Urządzenia te działają na zasadzie kąpieli wodnej. Podgrzewają dania i utrzymują wysoką temperaturę podczas imprez przez wiele, wiele godzin.

Dlaczego podgrzewacz na pastę jest świetnym wyborem? Jego podstawowe zalety to:

  • energooszczędność — stosowanie podgrzewaczy na pastę wiąże się ze znacznie mniejszymi kosztami, niż ma to miejsce w przypadku urządzeń elektrycznych i indukcyjnych,
  • łatwość czyszczenia i użytkowania — tego typu urządzenia są proste w stosowaniu i nie są wymagające, a ich czyszczenie jest równie bezproblemowe, bezpieczeństwo — najnowsze modele zostały wyposażone w nienagrzewające się uchwyty, pozwalające uniknąć oparzenia, a także w schowane pojemniki na pastę czy pokrywy, które powoli się zamykają,
  • komfortowa obsluga — podgrzewanie potraw przy użyciu tego typu urządzeń to bez wątpienia wygodne rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić niemałą ilość czasu.

Podgrzewacz na pastę to świetna inwestycja dla firmy gastronomicznej. Niezależnie od ilości obsługiwanych klientów czy wielkości lokalu.

Jakie parametry mają znaczenie?

Wybór podgrzewacza do potraw nie jest wcale prosty, chociażby ze względu na to, że dostępnych modeli na rynku jest naprawdę wiele. To, co ma szczególne znaczenie w takim urządzeniu — to jego wydajność. Wpływa na nią m.in. pojemność. W naszym sklepie znajdziesz modele oferujące 9 l, 10 l i więcej. Rozmiar takiego podgrzewacza również nie pozostaje bez znaczenia. Miejsce w kuchni gastronomicznej jest naprawdę cenne. Oferujemy Ci modele, które posiadają m.in. 180 mm szerokości i 65 mm wysokości, a nawet i takie, które posiadają 420 mm i 380 mm.

Jeśli szukasz podgrzewacza stołowego, np. na 2 świeczki — jeden z modeli Hendi będzie odpowiednią propozycją. Został wyposażony w płytę grzewczą z anodowanego aliminium, a także obudowę oraz uchwyt ze stali nierdzewnej. Jest to materiał o wyjątkowej trwałości i odporności, dzięki czemu wprost idealnie sprawdza się w branży gastronomicznej. Produkt ten jest również odporny na zarysowania.

Osobom poszukujących większych urządzeń, możemy zaproponować podgrzewacz marki Stalgast o wysokości 270 mm, głębokości 500 mm oraz szerokości 630 mm. Wykonano go ze stali nierdzewnej — podobnie jak i większość produktów z naszego sklepu. Jego ogromną zaletą jest możliwość stosowania na indukcji. Posiadacze tych płyt z pewnością to docenią. Oprócz tego produkt ten został przystosowany do pojemników GN 1/1 i z powodzeniem je w nim umieszczać. Jest to funkcjonalne i niezwykle trwałe urządzenie.

Zapraszamy również do osobnej kategorii, w której dostępne są pasty do podgrzewaczy oraz przydatne akcesoria cenionych producentów niezastąpione w profesjonalnej kuchni.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt