Elektryczne

Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 4 856,00 zł - 49 748,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Patelnie przechylne elektryczne

Na co należy zwrócić uwagę, jeśli chodzi o zakup patelni przechylnej elektrycznej? Co będzie miało dla nas największe znaczenie w tym aspekcie? To pytania, na które właściciele lokali gastronomicznych muszą sobie odpowiedzieć. Na naszej stronie internetowej, znajdziecie państwo patelnie elektryczne przechylne, które wyróżnia nie tylko najwyższa jakość ich wykonania, ale też szereg innych, niemniej istotnych cech. Od czego jednak należy zacząć wybór takiego rodzaju urządzenia gastronomicznego? Na co powinniśmy w tym aspekcie zwrócić największą uwagę? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, jak również informacje na temat dostępnych na naszej stronie produktów, znajdziecie w naszym poniższym artykule.

Patelnie przechylne elektryczne - parametry techniczne

Pierwszą i najważniejszą kwestią, jeśli chodzi o wybranie odpowiedniej jakości patelni elektrycznej przechylnej, jest zwrócenie uwagi na to, jak przedstawiają się jej parametry techniczne.

To bardzo ważna kwestia, ponieważ będzie definiowała to, czy rzeczywiście wybrane przez nas urządzenie sprawdzi się w naszym lokalu gastronomicznym. Wszystkie nasze patelnie elektryczne przechylne, są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu, wykazują one niezwykłą trwałość, jeśli chodzi o ich użytkowanie. Ponadto, stal nierdzewna jest materiałem, który bardzo łatwo się czyści i jest odporny na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych.

Warto zaznaczyć, że wszystkie patelnie elektryczne przechylne, są cięte laserowo, co pozwoliło na osiągnięcie niezwykłej precyzji, jeśli chodzi o kształt tych urządzeń. Warto także wspomnieć o tym, że śruby łączące poszczególne elementy patelni, są niewidoczne, co znacząco poprawia estetykę tych urządzeń. Znaczącym udogodnieniem, jeśli chodzi o samą konstrukcję patelni, jest jej kształt. Zaokrąglone boki jak również możliwość przechylenia jej w pionie, pozwalają na znacznie wygodniejsze czyszczenie patelni oraz jej opróżnianie.

Renomowani producenci patelni elektrycznych - poznaj naszą ofertę

Poza wysokiej jakości parametrami technicznymi, nasze patelnie przechylne wyróżnia także to, że pochodzą one tylko i wyłącznie od renomowanych producentów, takich jak Fagor, Hendi czy Stalgast. Marki te są uznanymi producentami szeroko pojmowanych urządzeń gastronomicznych. Dzięki temu, właściciele lokali gastronomicznych, mają pewność, że wybrane przez nich urządzenia będą sprawne jak również będą im służyć przez długi czas.

Wysoka jakość - konkurencyjne ceny

Kolejną, bardzo ważną kwestią, jeśli chodzi o patelnie przechylne elektryczne, jest to, jak kształtują się ich ceny. W naszej ofercie, znajdziecie państwo nie tylko wysokiej jakości urządzenia gastronomiczne, takie jak patelnie elektryczne przechylne, ale też będziecie mogli je państwo kupić w naprawdę konkurencyjnych cenach. Ponadto, chcemy podkreślić, że dla naszych stałych klientów, przygotowaliśmy naprawdę atrakcyjny program rabatowy. Warto dokładnie zapoznać się z warunkami uczestnictwa w nim.

Dostawa zamówionych w naszym sklepie produktów

Ostatnią kwestią, o której warto jest wspomnieć, jest dostawa zamówionych w naszym sklepie produktów. Zapewniamy, że wszystkie zamówienia realizowane są przez nas najszybciej, jak to tylko możliwe. Ponadto, dla tych klientów, których kwota zamówionych produktów będzie większa lub równa 1000 zł, przewidzieliśmy darmową dostawę.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt