Kuchnie elektryczne

Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 2 965,00 zł - 61 081,00 zł

Aktywne filtry

KUCHNIA ELEKTRYCZNA 6-PŁYTOWA KITCHEN LINE Z KONWEKCYJNYM PIEKARNIKIEM ELEKTRYCZNYM GN 1/1
Szybki podgląd
9 923,04 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 8 067,51 złnetto
  • -1%
KUCHNIA ELEKTRYCZNA 4-PŁYTOWA KITCHEN LINE NA PODSTAWIE OTWARTEJ
Szybki podgląd
5 539,32 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 4 503,51 złnetto
  • -1%
KUCHNIA ELEKTRYCZNA 6-PŁYTOWA KITCHEN LINE NA PODSTAWIE OTWARTEJ
Szybki podgląd
7 000,56 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 5 691,51 złnetto
  • -1%

Czym kuchnie elektryczne różnią się od gazowych?

Kuchnie gastronomiczne można podzielić na dwie kategorie — klasyczne kuchnie gazowe oraz nowoczesne kuchnie elektryczne gastronomiczne. Kuchnie elektryczne gastronomiczne przeważnie wyposażone są w płyty indukcyjne lub ceramiczne, które wiążą się z licznymi zaletami takimi jak ochrona przed przypadkowym włączeniem. Są one również estetyczne i nowoczesne, a ich płaski kształt bardzo ułatwia czyszczenie.

Płyty ceramiczne i indukcyjne – podobieństwa i różnice

Obydwa rodzaje płyt wyróżniają się eleganckim wyglądem, doskonale pasującym do nowoczesnych wnętrz. Każdy rodzaj płyty grzewczej wymaga użycia specjalnych garnków i patelni, dostosowanych do pracy na nich. Warto mieć na uwadze, że kuchnie gastronomiczne elektryczne są urządzeniami o wiele bardziej skomplikowanymi pod względem konstrukcji niż kuchenki gazowe, jednak ich użytkowanie jest wyjątkowo proste i niewymagające.

Płyty ceramiczne są dostępne na rynku już od jakiegoś czasu. Płyty indukcyjne zostały wprowadzone stosunkowo niedawno, dlatego wykorzystują więcej nowoczesnych technologii. Aby ugotować posiłek, płyta ceramiczna musi cała się nagrzać, co zużywa dużo energii i grozi poparzeniem. Płyty indukcyjne natomiast wytwarzają ciepło tylko na ustawionym na nich naczyniu, dzięki czemu są o wiele bardziej wygodne w użytkowaniu. Z kolei argumentem, przemawiającym za zakupem kuchni wyposażonej w płyty ceramiczne jest ich niższa cena. Warto porównać wszystkie zalety i wady oraz dostosować produkt do indywidualnych potrzeb danej restauracji.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy zakupie kuchni elektrycznej?

Podczas korzystania z kuchni elektrycznej duże znaczenie będzie miała wielkość urządzenia. Do użytku w lokalach gastronomicznych zajmujących się gotowaniem i smażeniem polecamy elektryczne kuchnie gastronomiczne na regulowanych nóżkach. Pozwalają one na wygodne korzystanie z urządzenia bez zabierania miejsca na blacie lub stole w kuchni. Niektóre modele są również wyposażone w małe szafki, które umożliwiają wygodne przechowywanie najbardziej niezbędnych przy korzystaniu z kuchni elektrycznych rzeczy, takich jak naczynia, oleje lub przyprawy.

Warto również zwrócić uwagę na ilość płyt grzewczych, w które elektryczne kuchnie gastronomiczne są wyposażone. Ten parametr będzie decydował o tym, ile potraw będziemy w stanie jednocześnie przyrządzić na kuchence. W naszym sklepie znajdziesz elektryczne kuchnie gazowe wyposażone w jedną, dwie, cztery, lub sześć płyt grzewczych. Dostępne są również kuchnie jednopłytowe z kilkoma strefami grzewczymi, dającymi możliwość ustawienia osobnych temperatur. Nasza oferta jest więc na tyle szeroka, że bez problemu znajdziesz w niej coś dla siebie! Polecamy zapoznanie się z szerokim wyborem kuchni gastronomicznych — znajdziesz je na naszej stronie. Z pewnością któryś model spełni wymagania Twojego lokalu.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt