Końcówki do worków

Aktywne filtry

Końcówki do worków, końcówki do rękawów i końcówki do dekorowania

Kwiaty, liście, ornamenty, napisy i liczby, a dla sprawniejszych – nawet trójwymiarowe dekoracje. Można ozdabiać nimi torty, tarty oraz ciasta przy użyciu końcówek do dekorowania. Są wygodne i proste w użytkowaniu. Końcówki do worków to absolutny niezbędnik cukierników. To one pozwalają przełożyć wyobrażenie na finalny efekt i w prosty sposób zwykłe ciasto z kremem zmienić w przepiękne, zachwycające dzieło. Sprawdzą się przy wielu okazjach. Z powodzeniem ozdobią wielopiętrowy tort weselny, ciasto urodzinowe, ale też kolorowe ciasteczka z okazji świąt.

Komplet końcówek do dekoracji ciasta

Zależnie od preferowanego kształtu, wśród końcówek można wyróżnić końcówki do robienia płatków, liści czy wstążek. Popularne są również końcówki gwiazdki, przy pomocy których można doskonale ozdabiać także muffiny. Inną formą końcówki-gwiazdki, jest nieco inaczej uformowana końcówka do robienia różyczek. Z kolei bardziej precyzyjne linie i elementy lepiej wykonywać okrągłymi końcówkami. Pojedyncze końcówki do worków dostępne są w kilku wariantach, zróżnicowanych ze względu na wielkość otworu. Swoją kolekcje końcówek do rękawów warto uzupełnić także o końcówkę do napełniania, nadziewania. Pozwoli ona precyzyjnie umieścić krem wewnątrz pączka, ptysia, eklerka. Końcówki dekoracyjne te także są zróżnicowane pod względem wielkości. Producent, firma Hendi, gwarantuje najwyższą jakość i trwałość. Zakończenia końcówek zaprojektowane są z dbałością o każdy detal, gwarantując, że wykonywane wzory są widoczne, utrzymują kształt. W ofercie sklepu hybryda-gastro.pl dostępny jest także zestaw siedmiu lub dwunastu końcówek do kremów również od Hendi, które wykonane są z polipropylenu. Gotowe zestawy to doskonały starter dla każdej gastronomii. Skomponowane przez profesjonalistów, świetnie sprawdzą się do różnego rodzaju dekoracji – mniejszych i większych, a nawet tych całkowicie spektakularnych. 12-częściowy zestaw polipropylenowych końcówek od Hendi znajduje się w przejrzystym opakowaniu z przegrodami, dzięki czemu każda z nich ma swoje miejsce i łatwo je organizować w przestrzeni kuchni.

Końcówki dekoracyjne do rękawów, zestawy końcówek do dekoracji

Prawdziwym hitem w ofercie sklepu hybryda-gastro.pl jest 29-częściowy zestaw końcówe w plastikowym organizerze. Przejrzysta pokrywka pozwala od razu przedstawić zestaw, a potem wszystko zależy od wyobraźni i pomysłu. Tego typu zestaw zawiera w sobie wszystkie najczęściej używane końcówki, pozwalające na tworzenie nieskończonych ilości dekoracji na tortach czy ciastkach. Mogą być one bardzo precyzyjne, ozdobne, idealnie sprawdzą się do różnego rodzaju kremów, w tym nadzień. W połączeniu z workami do nadziewania tworzą zestaw idealny do cukierni, kawiarni, restauracji, ale też do domowej kuchni.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt