Miksery planetarne

Podkategorie

Kategorie

Dostępność

Marka

Waga

  • 0 kg - 100 kg

Cena

  • 196,00 zł - 37 784,00 zł

Aktywne filtry

Miksery planetarne wolnostojące – seria BE pojemność dzieży 10 l
Szybki podgląd
13 595,62 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 11 053,35 złnetto
  • -1%
Szybki podgląd
936,41 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 761,31 złnetto
  • -1%
Miksery planetarne wolnostojące – seria BE pojemność dzieży 20 l
Szybki podgląd
32 693,42 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 26 580,02 złnetto
  • -1%
Szybki podgląd
1 338,25 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 1 088,01 złnetto
  • -1%
Miksery planetarne wolnostojące – seria BE pojemność dzieży 30 l
Szybki podgląd
37 405,92 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 30 411,32 złnetto
  • -1%
Szybki podgląd
2 616,84 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 2 127,51 złnetto
  • -1%
Miksery planetarne wolnostojące – seria BE pojemność dzieży 40 l
Szybki podgląd
34 764,12 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 28 263,51 złnetto
  • -1%
Szybki podgląd
2 336,77 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 1 899,81 złnetto
  • -1%

Jakie miksery planetarne do restauracji?

Każdy, kto chociaż raz musiał ręcznie wyrabiać ciasto drożdżowe lub przez 25 minut ubijać białka na bezę doskonale wie, że to niełatwa praca, która wymaga solidnej krzepy. A przecież na ogół robimy to w domowym zaciszu. Wyrabianie ciast, miksowanie ich, doskonałe łączenie składników na potrzeby nawet najmniejszej gastronomii to trudne zajęcie, stąd nie ma się co dziwić, dlaczego podczas kompletowania sprzętu dla cukierni czy kawiarni, miksery planetarne na ogół są w pierwszej piątce. Czy można powiedzieć, że one same biorą się za robotę? Nie do końca, wszak ktoś musi odmierzyć składniki i umieszczać je w misie, ale cała reszta - to już siła miksera. Mikser planetarny wymaga dodatkowej obsługi. Po umieszczeniu składników, ustawieniu programu można w spokoju czekać na finalny efekt. Wynik? Doskonałe ciasto drożdżowe, idealnie napowietrzone, lśniące białka połączone z cukrem, puszysty krem - bez wysiłku. Dosłownie: bez trudu, bez wysiłku, bez problemu. Na ogół miksery planetarne wyposażone są w trzy mieszadła: hak, mieszadło płaskie i rózgę. Pojemność misy (dzieży) zależna jest od modelu i jego wielkości.

Funkcje miksera planetarnego

Miksery profesjonalne nadają się do intensywnego użytkowania i pracy ciągłej, bez nadmiernego nagrzewania się silnika. Producenci dbają także o bezpieczeństwo użytkowników, dokładając osłonę bezpieczeństwa, która uniemożliwia włożenie ręki w czasie pracy urządzenia czy podwójne mikroprzełączniki bezpieczeństwa wyłączające urządzenie, gdy dzieża jest opuszczona lub osłona bezpieczeństwa dzieży nie jest prawidłowo zamontowana. Wolnostojący mikser planetarny Hendi przygotuje ciasto na chleb, bułki, pierogi, służą do ubijania białek jaj na suflety, czy bezy, do mieszania różnych sosów, majonezów i mieszanek z mięsa mielonego. To bardzo uniwersalny sprzęt, który przyda się w każdej gastronomii. Pojemność dzieży, w zależności od modelu, wynosi od 10 do aż 40 litrów. Mocny, wysoce niezawodny silnik z elektronicznym systemem regulowania prędkości, pozwala podłączać miksery do jednofazowego źródła prądu. Prędkość pracy kontrolowana jest elektronicznie, a wbudowany timer pozwala na programowanie czasowe pracy w zakresie od 0 do 30 min ze skokiem co 0,5 minuty. Miksery mają także przycisk trybu pracy pulsacyjnej. Wyświetlacz pokazuje parametry pracy i kodów błędów, a alarm akustyczny sygnalizuje koniec pracy. System obudowy silnika oraz panelu sterującego jest wodoszczelny, co chroni nie tylko przed wodą, mlekiem czy olejem, ale też przed sypką mąką czy cukrem. Siłą mikserów planetarnych Hendi jest nie tylko silnik, ale też mocna i wytrzymała dzieża.

Akcesoria do mikserów planetarnych

W ofercie sklepu hybryda-gastro.pl znajdują się także akcesoria uzupełniające do mikserów planetarnych, czyli dzieże oraz końcówki. Warto je nabyć, odpowiednio dobrane do modelu miksera, by jeszcze dodatkowo usprawnić pracę szefów kuchni. Dodatkowy sprzęt pozwala na większą rotację i zwiększenie efektywności zwłaszcza, gdy w mikserze muszą być ubite lub połączone na przykład dwa elementy, załóżmy białka na bezę i lemon curd do polania całości. W ten sposób oszczędzamy czas.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt