Linia 700

Dostępność

Marka

Cena

  • 9 355,00 zł - 29 614,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Frytownica gazowa 13L Tecnoinox FRV43FG7T
Szybki podgląd
11 813,90 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 20% 9 604,80 złnetto
  • -20%
Frytownica gazowa 17L Tecnoinox FRV47FG7T
Szybki podgląd
13 225,94 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 20% 10 752,80 złnetto
  • -20%

Frytownica gazowa gastronomiczna - co warto wiedzieć przed jej zakupem?

Zakup frytownicy gazowej, wymaga sprawdzenia szeregu różnych czynników, które będą definiować ten zakup jako dobry. Frytownica gazowa z linii 700, to produkt, o którym warto dowiedzieć się czegoś więcej, przede wszystkim ze względu na to, że możliwości, które dają produkty z linii 700, są naprawdę bardzo duże. Zanim jednak zdecydujemy się na wybór konkretnego produktu, warto sprawdzić, czym dokładnie się one wyróżniają. Frytownice gazowe z linii 700, pochodzą - podobnie jak wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie - wyłącznie od renomowanych producentów. Czym jednak jeszcze wyróżniają się frytownice z linii 700? Do jakiego rodzaju lokali gastronomicznych będą one najlepiej pasować? Sprawdźmy!

Frytownice gazowe linia 700 - jakie mają pojemności?

Pierwszą i najważniejszą kwestią, jeśli chodzi o frytownice gazowe, które są dostępne na naszej stronie internetowej, są ich pojemności. Frytownice gazowe z linii 700, dostępne są w dwóch wariantach, jeśli chodzi o ich pojemność: 15l oraz 2 x 15l. Tym samym, bez najmniejszego problemu będziecie w stanie dopasować rozmiar frytownicy do własnych potrzeb. To jednak nie wszystko, co należy wiedzieć o naszych frytownicach gazowych z linii 700.

Jakość wykonania frytownic z linii 700 - najważniejsze informacje

Kolejną, bardzo ważną kwestią, jeśli chodzi o frytownice linii 700, jest jakość ich wykonania. To, na co należy zwrócić szczególną uwagę w tej kwestii, to przede wszystkim fakt, że każda frytownica gazowa linii 700, wykonana jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu, są one nie tylko bardzo łatwe, jeśli chodzi o utrzymanie w czystości, ale też wyróżnia je bardzo duża trwałość. Tym samym, zakup frytownicy z linii 700, będzie zakupem na bardzo długi czas, co w przypadku funkcjonowania lokalu gastronomicznego, jest bardzo ważne.

Parametry techniczne frytownic z linii 700 - co trzeba na ten temat wiedzieć?

Kiedy przystępujemy do zakupu frytownicy gazowej, bardzo ważną kwestią są jej parametry techniczne. Frytownice dostępne w naszej ofercie, posiadają szereg najróżniejszych funkcjo, które pozwalają na przygotowywanie różnych potraw, które smażone są w głębokim tłuszczu. Jakość tych potraw z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom lokali gastronomicznych. Warto zwrócić także uwagę na funkcje, w które wyposażone są frytownice gazowe z linii 700. Posiadają one funkcje, które znacząco pozwalają na usprawnienie pracy lokalu gastronomicznego. Mowa tutaj o możliwości ustawienia czasu pracy frytownicy, jak również i temperatury oleju. Dzięki tym funkcjom, a także wielu innym, szybkość przygotowywania potraw oraz ich jakość, z pewnością pozytywnie zaskoczą naszych gości.

Frytownice z linii 700 - poznaj producentów tych urządzeń!

Pragniemy podkreślić, że wszystkie nasze frytownice gazowe z linii 700, pochodzą tylko i wyłącznie od renomowanych producentów. W naszej ofercie, posiadamy frytownice gazowe Fagor oraz Stalgast. To renomowani producenci, którzy zyskali uznanie właścicieli najmodniejszych lokali gastronomicznych. Stalgast oraz Fagor, to marki, za którymi idzie nie tylko najwyższa jakość, ale też - o czym nie można zapominać - bardzo atrakcyjna cena. W naszym sklepie internetowym, możecie kupić frytownice z linii 700 Fagor lub Stalgast w naprawdę konkurencyjnych cenach. To okazja, której absolutnie nie można przegapić!

Dostawa zamówionych w naszym sklepie produktów - co warto wiedzieć?

Ostatnią kwestią, która jest ważna, kiedy dokonujemy zakupów online, są firmy dostawy, które przygotowaliśmy dla naszych klientów. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na to, że dla tych z państwa, którzy złożycie zamówienie na kwotę równą bądź większą niż 1000 zł, przewidziana jest darmowa dostawa. Tym samym, podkreślamy raz jeszcze: zakupy w naszym sklepie internetowym, to czysta przyjemność. Dostajecie od nas to, co najlepsze: wysokiej jakości produkty dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach oraz możliwość darmowej dostawy!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do dokonywania zamówień.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt