Patelnie przechylne

Dostępność

Marka

Cena

  • 4 856,00 zł - 49 748,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Patelnie przechylne

Zakup patelni przechylnej, musi zostać odpowiednio przemyślany. Musimy zatem wiedzieć, na co w tym aspekcie należy zwrócić największą uwagę. Jest bardzo wiele czynników, które będą definiować to, czy wybrana przez nas patelnia przechylna w każdym calu spełni nasze wymagania. Patelnie przechylne, które są dostępne w naszym sklepie, wyróżnia nie tylko wysoka jakość, ale też szereg innych czynników. Sprawdźmy, co sprawia, że warto dokonać zakupu patelni przechylnych właśnie w naszym sklepie.

Najwyższa jakość patelni przechylnych

Pierwszą, najważniejszą kwestią, jeśli chodzi o patelnie przechylne, które są dostępne w naszym sklepie, jest to, że wykonane są one z najwyższej jakości materiałów. Do stworzenia naszych patelni, wykorzystana została wysokiej jakości stal nierdzewna. Warto podkreślić, że w naszej ofercie, znajdziecie państwo dwa, podstawowe rodzaje patelni przechylnych: gazowe oraz elektryczne. Tym samym, możecie wybrać ten model, który najlepiej będzie sprawdzał się w waszym lokalu gastronomicznym. Nie możemy też zapominać o tym, że patelnie przechylne, które są dostępne w naszym sklepie, są o różnej pojemności. Dostępne mamy patelnie o pojemności 60 litrów, 90 litrów oraz 120 litrów. Tym samym, bez najmniejszego problemu możecie dobrać odpowiedni rozmiar patelni przechylnej, który najlepiej sprawdzi się w waszym lokalu gastronomicznym. To jednak nie wszystko, co należy wiedzieć na temat dostępnych w naszym sklepie patelni przechylnych.

Parametry techniczne patelni przechylnych

Bez wątpienia, poza jakością wykonania dostępnych w naszym sklepie patelni przechylnych, warto poruszyć kwestie związane z tym, jakimi parametrami technicznymi się one wyróżniają. Wszystkie nasze patelnie przechylne, poza tym, że wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, dodatkowo są cięte laserowo. Dzięki temu, zachowano najwyższą precyzję jeśli chodzi o kształt patelni. Na krawędziach, nie ma choćby jednego, minimalnego wyszczerbienia. Patelnie, są także wyposażone w funkcjonalny system podnoszenia misy do pionu, co umożliwia dokładne i przede wszystkim sprawne opróżnianie patelni. Dno patelni jest stosunkowo grube - grubość stali nierdzewnej wynosi 10 mm. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możliwe jest równomierne rozprowadzenie ciepła po całej powierzchni. Bardzo ważną kwestią, której nie można pominąć, jest termostat, w który wyposażone są nasze patelnie przechylne. Dzięki niemu, możliwe jest bardzo precyzyjne ustawienie temperatury - od 50 st. Celsjusza do aż 300 stopni.

Renomowani producenci patelni przechylnych

Kiedy mówimy o zakupie patelni przechylnej, warto wspomnieć o tym, że te z nich, które możecie kupić na naszej stronie internetowej, pochodzą tylko i wyłącznie od renomowanych producentów. W naszej ofercie, znajdziecie państwo patelnie przechylne marki Hendi, Fagor oraz Stalgast. Wszystkie te marki, cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród restauratorów oraz właścicieli restauracji. Patelnie przechylne Fagor, Hendi czy Stalgast, są używane w najmodniejszych i najbardziej popularnych lokalach gastronomicznych - zarówno tych mniejszych, jak i większych.

Wysoka jakość i renomowani producenci to nie wszystko!

Poza najwyższą jakością urządzeń gastronomicznych, takich jak patelnie przechylne, przygotowaliśmy dla państwa coś jeszcze. Wiemy, że nasi klienci ponad wszystko cenią sobie nie tylko to, aby zakupione przez nich urządzenia były solidne i wysokiej jakości, ale też aby charakteryzowała je konkurencyjna cena. Także i w tym aspekcie możecie państwo na nas liczyć. Patelnie przechylne, których zakupu możecie dokonać państwo na naszej stronie, są dostępne w najniższych cenach na rynku. Dodatkowo, pragniemy podkreślić, że dla naszych stałych klientów, przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny program rabatowy. O tym, w jaki sposób do niego przystąpić, przeczytacie państwo na naszej stronie internetowej.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt