Obieraki

Dostępność

Marka

Cena

  • 12,00 zł - 34,00 zł

Aktywne filtry

Victorinox J-star Obieraczka aluminiowa
Szybki podgląd
32,88 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 26,73 złnetto
  • -1%

Obieraki

Ułatwiają przygotowanie codziennych posiłków, usprawniają pracę, są bezpieczne. Świetnie leżą w dłoni i prawo- i leworęcznych. Mają ostre ostrze i dosłownie kilkoma ruchami pozbawiają marchewki, ziemniaków, buraków i innych warzyw i owoców (tak, jabłek i gruszek też) skórki. Obieraczki lub obieraki do warzyw, to niezbędnik w domu i hit w kuchni profesjonalnej. To jedno z tych narzędzi, bez których nie da się komfortowo pracować.

Obieraczka do warzyw czy nóż?

Obieraczki, które dostępne są w asortymencie sklepu hybryda-gastro.pl można podzielić na kilka rodzajów. Model poprzeczny sprawdzi się zwłaszcza w przypadku tych osób, które przyzwyczajone są do noża i trudno jest się im odzwyczaić. Przestrzeń robocza wykonana jest z trwałego materiału, który nie ulega wycięciu podczas procesu obierania. Rękojeść leży doskonale w dłoni. Obieraczki poprzeczne w swoim asortymencie ma marka Vicrorinox, Hendi, czy obieraczki od Stalgast. Klasyczne obieraczki poziome wiodących marek, skonstruowane są tak, by naturalnym ruchem dłoni pozbawiać warzywa skórki. Marka Vicrorinox poszła o krok dalej. Stworzyli oni obieraczki aluminiowe, z ząbkowanym ostrzem, który idealnie sprawdzi się w obieraniu delikatnych kiwi i pomidorów.

Obierak do warzyw i owoców

W ofercie występują także obieraczki uniwersalne oraz gładkie. Mają one różne kolory rękojeści, które pomogą rozróżnić obieraczki według typów, ale też, co jest detalem, mogą wpasować się w całą aranżację danej kuchni i preferencji indywidualnych. Oferowane obieraczki słyną z doskonałej jakości. Ich ostrze jest bardzo odporne i precyzyjne, a ergonomiczny uchwyt znacząco ułatwia obieranie, jednocześnie przyspieszając cały proces. Używanie obieraczek bardzo minimalizuje ilość odpadów oraz marnotrawienie jedzenia, jeśli proces obierania, np. ziemniaków, trafi na kogoś niewprawionego w boju. Zarówno w prywatnej, jak i restauracyjnej kuchni powinno się ograniczać odpady nie tylko ze względu na oszczędności, ale też na z powodu samego ich składowania.

Dlaczego warto wybrać obierak do warzyw?

Przede wszystkim z racji szybkości, z jaką możemy obierać owoce i warzywa za pomocą obierków. Sprawny kucharz poradzi sobie z obierakiem tak samo dobrze jak z nożem, a może nawet i lepiej. Obieraczki poza tym są bezpieczniejsze w użytkowaniu z racji swojej budowy. Trudniej się o nie skaleczyć.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt