Zamrażarki skrzyniowe

Dostępność

Marka

Cena

  • 0,00 zł - 6 981,00 zł

Aktywne filtry

Czym jest zamrażarka skrzyniowa i co warto o niej wiedzieć?

Zamrażarki skrzyniowe to urządzenia, które mogą nieco przypominać kufry. Są najczęściej dość niskie oraz posiadają drzwi otwierane od góry. Wszelkiego rodzaju produkty spożywcze układa się w takiej zamrażarce jeden na drugim. Z tego też względu często zaleca się układanie artykułów o najdłuższej przydatności na sam spód.

Zastosowanie zamrażarek skrzyniowych jest naprawdę szerokie. Wykorzystuje się je w firmach gastronomicznych, ale w gospodarstwach domowych również — są idealną propozycją dla sporych rodzin. Dzięki rozmiarom taka zamrażarka pozwala pomieścić niemałe ilości jedzenia, choć oczywiście jej dokładna pojemność będzie się różnić w zależności od zakupionego modelu.

Na rynku dostępne są zarówno zamrażarki skrzyniowe małe, jak i duże. Wybór w tej kwestii zależy od zapotrzebowania, ilości obsługiwanych osób oraz miejsca, którym dysponujemy.

Zamrażarka skrzyniowa a szufladowa — różnice

Bardzo często zamrażarki skrzyniowe porównywane są do modeli szufladowych. Jak sama nazwa wskazuje, zamrażarka szufladowa posiada szuflady — jest ich najczęściej od 3 do 5. Przypomina wyglądem lodówkę. Mimo iż taka zamrażarka posiada szuflady i może być wygodniejsza w użytkowaniu, należy pamiętać, że system szuflad również zajmuje sporo miejsca, a to wpływa bezpośrednio na pojemność.

Zamrażarki skrzyniowe najczęściej wybierane są przez firmy przechowujące jedzenie w sporych ilościach. Modele te z reguły są bardziej pojemne. Ich konstrukcja wcale nie musi być problematyczna, wystarczy bowiem umieszczać na dole produkty o najdłuższej przydatności lub układać w rzędach te same artykuły. Wówczas nie ma konieczności wyciągania wszystkich produktów, a korzystanie z zamrażarki jest naprawdę komfortowe.

Przed zakupem zamrażarki warto wziąć pod uwagę zalety i wady tych dwóch rozwiązań oraz na ich podstawie podjąć decyzję.

Zamrażarki skrzyniowe — nasze propozycje

Oferujemy szereg interesujących i wysokiej jakości zamrażarek skrzyniowych. Jednym z takich modeli jest zamrażarka marki Hendi wyposażona w 2 kółka i 2 regulowane nóżki. Posiada pojemność aż 190 l oraz izolację z pianki o grubości 70 mm. Jeśli interesuje Cię zamrażarka skrzyniowa mała, możemy Ci zaproponować model marki Stalgast o pojemności 95 l. Jego wymiary wynoszą 81,1 cm x 55,3 cm. Waga z kolei 31 kg.

Zamrażarka została wyposażona w kółka, dzięki czemu jej użytkowanie oraz transport jest niezwykle łatwy i bezproblemowy. Posiada elektroniczny sterownik z wyświetlaczem temperatury oraz 1 kosz w komplecie. Z największych możliwych zamrażarek możemy zaproponować Ci kolejny produkt Hendi o pojemności 446 l. Posiada obudowę wykonaną z aluminium, nóżki, kółka, a nawet i oświetlenie LED w komorze. Nie brakuje również cyfrowego wyświetlacza oraz ręcznego regulatora temperatury.

Nasze zamrażarki są nie tylko pojemne, ale przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne. Zostały wyposażone w wiele udogodnień i dodatkowych funkcji, więc warto zwrócić na nie uwagę!

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt