Syfony do bitej śmietany

Dostępność

Marka

Cena

  • 12,00 zł - 1 190,00 zł

Aktywne filtry

Syfony do bitej śmietany

Owszem, można podać lody, szarlotkę, kawę mrożoną czy szejka bez śmietany, ale po co? Jest w bitej śmietanie coś, za czym przepadamy. Czy to słodycz? Czy lekkość? Czy może ukoronowanie każdego deseru? Niezależnie co to, kiedy już decydujemy się na słodycz i pada pytanie: „Ze śmietaną?”, to grzechem wbrew kulinariom jest odpowiedzenie: „Nie, dziękuję!” To oczywiście żarty, ale faktycznie, świeżo ubita śmietana, podawana do deserów, ma coś w sobie. I różnica, pomiędzy śmietaną w sprayu, którą bez trudu można dostać w sklepach spożywczych, a śmietaną ze syfon, jest gigantyczna.

Syfon gastronomiczny do śmietany, co wybrać?

Zastosowań syfonów do śmietany w gastronomii jest ogrom. Jeśli restauracja podaje desery, a nie chce inwestować w dużą maszynę do robienia śmietany, jak również nie wchodzi w grę - bo to po prostu nieekonomiczne - używanie gotowych śmietan w sprayu, to syfony są idealnym rozwiązaniem. Zgrabne, łatwe w obsłudze, pozwalające wynieść poziom obsługi na inny poziom, dokładając śmietanę bezpośrednio przy stoliku. W przypadku cukierni czy kawiarni podobnie. Sprawdzą się nie tylko w miejscach z retro duszą, bowiem te nowoczesne syfony zachwycają swoim kształtem i możliwościami, a to przecież wciąż tylko podręczne urządzenie do robienia bitej śmietany. Sprzęt tego typu, z racji swojej uniwersalności, sprawdzi się też w domowym zaciszu, te dosłownie kilkanaście razy w roku, gdy chcemy dodać śmietanę do deseru, na lody, do szarlotki, czy na kawę.

Syfony do śmietany do kawiarni

Bez wątpienia największą uwagę wśród pozostałych syfonów,dostępnych w ofercie sklepu hybryda-gastro.pl cieszą się syfony z serii Kurta Schellera od Hendi. Przepiękne kolory pozwalają dobrać syfon do wystroju kuchni, koloru logotypu restauracji, czy po prostu preferencji. Syfony do śmietany w całości wykonane są z aluminium, mają 3 końcówki z polipropylenu i szczoteczkę w zestawie i pojemność pół litra.

Hendi ma w swojej ofercie także większy – litrowy – syfon do śmietany. Jeśli chodzi o designerski wygląd, to Stalgast przygotował syfon z sylikonową otuliną, która ma także niebanalny wzór. Wykonana ona jest z wysokiej jakości silikonu w kolorze czarnym – dzięki temu pewniej leży w dłoni. Butelka i rękojeść wykonane są ze stali nierdzewnej, łatwej do czyszczenia, która może mieć kontakt z żywnością, głowica zaś wykonana jest z tworzywa sztucznego. Syfon do stosowania na zimno. Pojemność 0.5 l pozwala przygotować jednorazowo 20-24 porcji, zaś pojemność 0.25 l pozwala przygotować jednorazowo 10-12 porcji. W komplecie dwie wymienne końcówki.

W ofercie znajdują się także litrowe syfony, które sprawdzą się przy większym zapotrzebowaniu. Syfon Nitro jest łatwy w obsłudze i czyszczeniu. Używany jest do stosowania z zimnymi produktami w temperaturze od 1 do 30 stopni, maksymalne ciśnienie robocze to 10 bar. Wykonany z trwałych i odpornych materiałów, które z powodzeniem można myć w zmywarce. Syfon automatyczny ISI THERMO XPRESS WHIP PLUS o pojemności 1 litra, także można myć w zmywarce. Butelka wykonana jest ze stali szlachetnej, wyposażona w podwójne izolowane ścianki, dodatkowymi elementami wyposażenia są antypoślizgowa podstawa i kratka ociekowa, a silikonowa uszczelka odporna jest na wysoką temperaturę. Jest to system zamknięty, spełniający standardy HACCP.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt