Szafy chłodnicze i mroźnicze

Aktywne filtry

Szafa chłodniczo - mroźnicza 3-drzwiowa 890+420L
Szybki podgląd
15 731,47 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 12 789,81 złnetto
  • -1%

Szafy chłodnicze i mroźnicze

Szafy chłodnicze, to jedne z najważniejszych urządzeń, które znajdują się w chłodni. Warto zatem wiedzieć, na co koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę, kiedy je wybieramy. Nasza oferta opiewa zarówno na szafy chłodnicze jak i mroźnicze. Wykonane są one z wysokogatunkowej stali nierdzewnej i pochodzą tylko i wyłącznie od renomowanych producentów.

Pragniemy podkreślić, że jeśli chodzi o szafy chłodnicze oraz mroźnicze, w naszej ofercie znajdziecie je państwo w niezwykle atrakcyjnych cenach. Wyróżniają się zatem nie tylko najlepszymi z możliwych parametrami technicznymi, ale też i niezwykle wysoką jakością. Dbamy o to, aby w naszej ofercie znalazły się tylko i wyłącznie urządzenia gastronomiczne najwyższej jakości. Wierzymy, że takie podejście szanują nasi klienci - wysokiej jakości urządzenia gastronomiczne, to inwestycja, która skutecznie pomoże rozwijać lokal gastronomiczny.

Warto także poruszyć kwestie związane z dostawami naszych urządzeń. Wszystkie zamówienia które składane są w naszym sklepie internetowym, są realizowane najszybciej, jak to tylko możliwe. Dbamy o najwyższy standard dostaw - współpracujemy tylko z najlepszymi firmami kurierskimi.

Chcielibyśmy także zwrócić państwa uwagę na różnego rodzaju benefity, które możecie czerpać dokonując zakupu nie tylko szaf chłodniczych i mroźniczych, ale też i innych urządzeń gastronomicznych, które są dostępne na naszej stronie. Dla stałych klientów, przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny program zniżkowy - o jego szczegółach możecie państwo przeczytać na naszej stronie internetowej.

Szafy chłodnicze jak również szafy mroźnicze, które znajdziecie na naszej stronie, są objęte gwarancją producenta. Klienci, którzy dokonają ich zakupu za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, mają możliwość korzystania z autoryzowanego serwisu - zarówno w czasie trwania gwarancji, jak również po jej zakończeniu.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt