Ekspresy automatyczne

Dostępność

Marka

Cena

  • 3 625,00 zł - 30 675,00 zł

Aktywne filtry

Ekspres do kawy automatyczny One Touch Ekspres do kawy automatyczny One Touch srebrny
Szybki podgląd
5 234,89 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 4 256,01 złnetto
  • -1%
Ekspres do kawy automatyczny Profi Line
Szybki podgląd
6 696,13 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 5 444,01 złnetto
  • -1%
Ekspres do kawy automatyczny profi line XXL - 6 L
Szybki podgląd
8 218,26 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 6 681,51 złnetto
  • -1%
Ekspres do kawy automatyczny
Szybki podgląd
10 958,08 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 8 909,01 złnetto
  • -1%
Ekspres do kawy automatyczny PROFI LINE
Szybki podgląd
9 130,92 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 7 423,52 złnetto
  • -1%
Ekspres do kawy automatyczny Profi Line
Szybki podgląd
9 130,92 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 7 423,52 złnetto
  • -1%
Ekspres przelewowy z filtrem okrągłym 230 V | BRAVILOR BONAMAT B5
Szybki podgląd
13 311,08 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 5% 10 822,02 złnetto
  • -5%
  • Obecnie brak na stanie

Ekspresy automatyczne

Ekspres do kawy to dusza wielu kawiarni, cukierni czy restauracji. Trudno sobie wyobrazić te miejsca bez kawy w menu, prawda? Do ciasta, złapana w biegu w drodze do pracy, po pysznym posiłku, jak jego zwieńczenie. Kawa dla wielu osób jest tym ulubionym napojem, który pobudza, przywodzi wspomnienia, jest tłem do rozmów. Czy można żyć bez kawy? Można! Ale po co? Im więcej kawoszy - tym lepiej. Każdy ma swój ulubiony sposób parzenia i podawania, niezależnie czy to ulubiony kubek w domowym zaciszu, czy niewielka filiżanka w przytulnej knajpce.

Czym jest ekspres do kawy automatyczny?

Ekspresy automatyczne to idealna opcja dla tych, którzy chcą napić się doskonałej kawy, w ulubionym wariancie, ale niekoniecznie są baristami, dokładnie wiedzącymi jak odmierzać, ubijać i radzić sobie ze sporym ekspresem ciśnieniowym. Tu potrzeba prostego rozwiązania, ale takiego, który nie wpływa na jakość podawanej kawy. Ekspresy automatyczne to również świetna opcja do biur, hoteli z open barem, przestrzeni szkoleniowej i edukacyjnej. Ekspres automatyczny Hendi ma możliwość zaprogramowania różnych napojów: espresso, lungo, cappuccino, latte, gorące mleko, gorące spienione mleko, gorąca woda. Przygotowanie kawy cappuccino i latte odbywa się przy pomocy jednego przycisku. Panel sterowania jest dotykowy, cyfrowy wyświetlacz pokazuje funkcje, komendy i błędy. Ekspres ma wbudowany młynek z regulacją stopnia mielenia kawy, ale ma także możliwość korzystania z kawy już wcześniej zmielonej. Wbudowany pojemnik na wodę ma pojemność 1,8 litra, a pojemnik na kawę ziarnistą jest o pojemności 250 g. Moc kawy jest regulowana, od 7 do 14 g/porcję, także regulowana jest pojemność napojów: od 25 do 240 ml (wody od 25 do 450 ml). Ekspres ma wbudowany pojemnik na fusy, licznik poszczególnych napojów, program myjący. Z kolei ekspres Stalgast ma nieco inne parametry, a jego współczesny, modernistyczny design sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach przestrzeni.

Ekspres automatyczny do herbaty

Wyposażając dowolną przestrzeń w ekspres automatyczny, dodając do tego kilka kubków, filiżanek, ale też zestaw herbat (tak ekspresy pozwalają także na to) - można przygotować świetny zestaw, który pozwala przygotować napoje bez konieczności zatrudniania osobnej osoby. To sprawdzi się także podczas różnego rodzaju wydarzeń i eventów, np. wesel, urodzin, rocznic. W sklepie hybryda-gastro.pl oferta ekspresów automatycznych jest ogromna. Można wybierać wśród ekspresów z różnymi parametrami użytkowymi, biorąc pod uwagę również ich wielkość i wagę, cenę oraz możliwości. Warto także zauważyć, że dostępne są także lodówki na mleko. Niektóre ekspresy posiadają niewielki zbiornik na mleko, zaś lodówki pozwalają nie tylko na schłodzenie i przechowywanie mleka zgodnie z przepisami HACCP w temperaturze do 4°C, jak również połączenie wężykiem karton z mlekiem w lodówce z ekspresem. To udogodnienie pozwala na automatyczne pobieranie podczas przygotowywania napojów na bazie kawy i mleka lub mleka i innych dodatków. To spore ułatwienie dla pracowników obsługujących ekspres. Lodówki rozmrażają się automatycznie, mają prosty i nowoczesny design, a niewielka waga i rozmiar sprawiają, że można ustawić ją bezpośrednio na blacie baru obok ekspresu do kawy.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt