Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 4,00 zł - 475,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Miski kuchenne i ich rodzaje

Miski gastronomiczne posiadają naprawdę szerokie zastosowanie. Służą do przygotowywania i przechowywania żywności — mięsa, owoców, warzyw, sosów, zup i wielu, wielu innych. Pełnią zarówno funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną — zwłaszcza te przeznaczone do serwowania.

Miski wykonywane są z różnych materiałów. Może to być:

  • plastik — wykonywane są z poliwęglanu, polietylenu lub poliamidu, cechuje je niska ścieralność, ponadto są one dostępne w wielu ciekawych wersjach i są bezpieczne, bowiem się nie tłuką,
  • metal — miski metalowe są eleganckie, lekkie i poręczne, łatwo się je myje i są odporne na zarysowania czy uszkodzenia,
  • ceramika — produkowane są m.in. z kamionki, porcelany czy porcelitu, są najładniejszymi miskami i świetnie sprawdzą się do serwowania, oprócz tego są wysoko odporne na uszkodzenia, temperatury i korozję,
  • szkło — miski szklane są odporne na wysokie temperatury, łatwe do otrzymania w czystości, solidne i wytrzymałe.

Każda miska kuchenna posiada swoje zalety, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze konkretnego produktu. Większość misek możesz śmiało umieszczać w lodówkach czy chłodniach, a niektóre modele również w piekarniku — to znacznie ułatwia proces przygotowywania potraw. Z tego też względu tak ważny jest zakup odpowiednich produktów.

Oferta naszego sklepu — postaw na jakość!

W naszym sklepie znajdziesz miski wykonywane z różnych materiałów. Jedną z wielu propozycji jest stal nierdzewna. Proponujemy wiele ciekawych modeli Hendi o różnych pojemnościach. Z dostępnych, są to m.in. 0,8 l, 1,3 l, 1,6 l, 2,3 l, 3 l, 5 l czy 6 l. Oferujemy również specjalne miski ze stali, które zostały stworzone do miksowania. Posiadają zaokrąglone, wygodne dno, które ułatwia cały ten proces.

Jeśli interesują Cię miski plastikowe kuchenne, takie również u nas znajdziesz! Są to między innymi produkty marki Stalgast. Jedną z propozycji jest model o pojemności 10 l, średnicy 328 mm oraz wysokości 167 mm. Materiał wykonania to polipropylen, dopuszczony do kontaktu z żywnością oraz w pełni bezpieczny. Miska ta posiada specjalny dzióbek, który ułatwia wylewanie produktów płynnych i półpłynnych, a także uchwyt do trzymania.

Oprócz tego kupisz u nas również miski z polipropylenu w kolorze białym. Posiadają wygięte ranty i mogą być myte w zmywarce. Są to produkty renomowanej marki de Buyer. Dostępne pojemności to m.in. 2,5 l, 4,5 l, 6l i wiele innych. Szklane miski również znajdziesz w naszym sklepie — są to produkty marki Stalgast. Dzięki wykonaniu z jakościowego szkła hartowanego są to produkty wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne i termiczne. Sprzedajemy zarówno pojedyncze sztuki misek, jak i zestawy — u nas na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz! Niezależnie od tego, czy są to miski plastikowe, metalowe czy może szklane. W razie potrzeb chętnie Ci doradzimy!

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt