Worki do wyciskania

Aktywne filtry

Wieszak na worki do szprycowania i końcówki
Szybki podgląd
275,20 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 223,74 złnetto
  • -1%

Worki do wyciskania, worki do kremów i sosów

Uniwersalne, o wszechstronnym zastosowaniu zarówno w kuchni amatorskiej, jak i profesjonalnej. Pozwalają dokładnie porcjować krem, nadzienie czy np. marynatę. Są stworzone do kontaktu z żywnością. W naszej ofercie dostępne są worki do wyciskania jednorazowe oraz wielokrotnego użytku.

Worki do szprycowania na rolce, worki do kremów nylonowe

Worki do szprycowania dostępne w sklepie hybryda-gastro.pl zgodne są ze standardami HACCP i odpowiednie są zarówno do ciepłej, jak i zimnej masy. Worki te różnią się między sobą wielkością oraz materiałem, z którego są wykonane, ale też grubością folii. Niektóre modele mają podwójne szwy, które zwiększają odporność na rozdarcia, mają też antypoślizgową powierzchnię, pozwalającą stabilnie i pewnie trzymać szprycę podczas dekorowania. Są bardzo higieniczne i bezproblemowe w użyciu. Sprawdzą się zarówno w profesjonalnej kuchni, jak i tej amatorskiej. Opcja ta doskonale sprawdzi się, gdy chcemy dekorować np. tort wieloma kolorami, smakami lub gdy chcemy używać różnych końcówek. Wówczas wystarczy zapełnić i przygotować poszczególne woreczki i po prostu działać bez konieczności mycia i czyszczenia worka wielorazowego.

Worki do szprycowania jednorazowe i wielokrotnego użytku

Worek do wyciskania od Stalgast dostępny jest w kilku rozmiarach. Wykonany jest z bawełny. Świetnie sprawdzi się podczas dekorowania lub nadziewania słodkości i nie tylko. Worek od Hendi wykonany jest z super nylonu. Nie ma szwów, więc nie ma ryzyka rozerwania podczas pracy. Wyjątkowo wytrzymały, a przy tym elastyczny i cienki. Można używać go w gotującej się wodzie, więc także sprawdzi się do ciepłych i zimnych mas. Jest przeznaczony do wielokrotnego użytku. Ma wygodną zawieszkę. Dostępny jest w różnych rozmiarach. Inny model worków Hendi, z serii Kitchen Line, wykonany jest z bawełny, a jego wnętrze pokryte jest powłoką poliuretanową. Jest bardzo wytrzymały i solidny, sprawdzi się doskonale w profesjonalnej kuchni. Ma zawieszkę, również można z niego wielokrotnie korzystać i z powodzeniem można go nawet wyparzać. Worki te dostępne są w kilku rozmiarach.

Wieszak na worki do szprycowania

Bez wątpienia kluczową rolę odgrywa także kwestia higieny, zatem mycia i czyszczenia worków. Konstrukcja i zastosowane materiały w przypadku worków wielorazowych sprawia, że są one bezpieczne w zbiorowym żywieniu. Warto także zwrócić uwagę na dostępną w sklepie hybryda-gastro.pl półką-wieszakiem, który pozwala doskonale zorganizować miejsce pracy. Wieszak zawiera: 4 uchwyty na worki, 31 uchwytów na końcówki, 7 haczyków do powieszenia przyborów takich jak np. szpatuły oraz małą półkę na drobne akcesoria.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt