Gazowe

Dostępność

Marka

Waga

  • 0 kg - 17 kg

Cena

  • 70,00 zł - 4 929,00 zł

Aktywne filtry

Patelnia WOK
Szybki podgląd
552,84 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 449,46 złnetto
  • -1%

Taborety gazowe gastronomiczne

Wysokiej jakości taborety gastronomiczne gazowe są nieocenione w każdej kuchni w lokalu gastronomicznym. Gazowe taborety gastronomiczne, znacząco usprawniają pracę ale też pozwalają na przygotowanie odpowiedniej jakości, smacznych potraw. Na co jednak koniecznie należy zwrócić uwagę, jeśli chcemy zakupić taboret gazowy? O czym nie powinniśmy zapomnieć? Sprawdźmy!

Taboret gastronomiczny gazowy

Pierwszą i najważniejszą kwestią, jeśli chodzi o zakup odpowiedniego taboretu gastronomicznego, jest zadbanie o to, aby był on wykonany z jak najwyższej jakości materiałów. Wszystkie nasze taborety gastronomiczne gazowe są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu, będą one służyły bardzo długo - stal nierdzewna jest odporna na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych. Warto podkreślić, że także samo czyszczenie taboretów gastronomicznych gazowych jest niezwykle łatwe - stal nierdzewną wystarczy umyć ściereczką nasączoną detergentem. Taborety gazowe dzięki prostej konstrukcji są dodatkowo jeszcze łatwiejsze w czyszczeniu.

Renomowani producenci taboretów gastronomicznych gazowych

Taborety gastronomiczne, które są dostępne na naszej stronie internetowej, pochodzą tylko i wyłącznie od renomowanych producentów, takich jak Hendi, Fagor czy Stalgast. Urządzenia tych marek, stosowane są w renomowanych lokalach gastronomicznych i cieszą się bardzo dużym zaufaniem klientów. Warto zaznaczyć, że posiadają one wszelkie niezbędne funkcje, takie jak wygodne pokrętło regulacji temperatury. Niekwestionowaną zaletą, jeśli chodzi o taborety gastronomiczne gazowe, jest także to, że są one przeznaczone do stosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Taborety gazowe są dedykowane do butli z gazem propan butan. Są także wyposażone w reduktor ciśnienia oraz przewód gazowy. Ruszt naszych taboretów gastronomicznych gazowych jest emaliowany - dzięki temu nie ulega tak łatwo zabrudzeniom, a ponadto sprawia to, że przygotowywanie potraw za pomocą tych urządzeń, jest nie tylko bardzo proste, ale też zapewnia ich bardzo wysoką jakość.

Taborety gazowe dwupalnikowe

W naszej ofercie znajdziecie państwo nie tylko taborety gazowe wolnostojące jednopalnikowe, ale też i dwupalnikowe. Macie zatem państwo bardzo dużą dowolność, jeśli chodzi o wybór najlepszej jakości taboretu, który idealnie sprawdzi się w waszym lokalu gastronomicznym.

Wysoka jakość w najniższych cenach

Profesjonalne taborety gastronomiczne, które są dostępne w naszej ofercie, wyróżnia nie tylko to, że pochodzą one od renomowanych producentów, ale też to, że dostępne są w naprawdę atrakcyjnych cenach. Warto podkreślić, że dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny program rabatowy. Zachęcamy do zapoznania się z nim, wybierając taboret gazowy i inne wyposażenie gastronomiczne. Dla wszystkich naszych klientów, którzy złożą zamówienie na kwotę powyżej 1000 zł, przygotowaliśmy darmową dostawę.

Stołek gazowy to dodatkowe urządzenie w kuchni, które pozwala na zwiększenie efektywności pracy w lokalu gastronomicznym. Nie zajmuje dużo miejsca, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalne. Warto zatem zdecydować się na taboret gazowy, jeśli chcemy zyskać niewielkim kosztem dodatkowe palniki, na których nie tylko podgrzejemy wybrane potrawy, ale też i je ugotujemy.

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i do wybrania najlepszych dla państwa potrzeb taboretów gazowych. Każdy dostępny w tej kategorii taboret gazowy to gwarancja wysokiej jakości na lata. 

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt