Szatkownice

Dostępność

Marka

Cena

  • 266,00 zł - 47 718,00 zł

Aktywne filtry

SZATKOWNICA Z 2 PRĘDKOŚCIAMI CA-62 400V
Szybki podgląd
21 028,46 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 17 096,31 złnetto
  • -1%
Podstawa jezdna do szatkownicy i urządzeń wielofunkcyjnych
Szybki podgląd
1 867,95 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 1 518,66 złnetto
  • -1%
Szybki podgląd
1 472,20 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 1 196,91 złnetto
  • -1%

Szatkownica elektryczna zastosowanie

Jest wiele różnych rodzajów gastronomii, w których podaje się sporo warzyw. Zaczynając od bufetu w szpitalu, przez restauracje, w których przecież serwowane są surówki, kończąc na suszarniach z wykwintnym sushi. W każdym z tych miejsc warzywa grają istotną rolę. Dawniej sztuka szatkowania i krojenia warzyw często spadała na najmłodszych stażem pracowników gastronomii, którzy w ten sposób uczyli się solidnej pokory, niezbędnej w tym zawodzie. To paradoks, bo przecież najlepiej nożem władają szefowie kuchni, chociaż w ich przypadku to połączenie doświadczenia i dopracowania techniki. Tak czy owak, stukot noża na desce do krojenia bywał wręcz mesmeryczny, a kuchenna apteczka zawsze musiała zawierać solidny zasób plastrów, bandażów i środków do czyszczenia ran. Ale zostawmy już te wspomnienia. W XXI wieku kwestię szatkowania, plastrowania, krojenia w słupki, talarki, ziemniaki na frytki, czekoladę na wiórki, buraki w cienkie plastry na wegańskie carpaccio… Teraz to wszystko robią doskonałej jakości szatkownicę. To jeden z tych sprzętów, które w profesjonalnej kuchni pojawiają się bardzo szybko. Dzięki nim można skrócić czas pracy, zadbać o komfort pracowników, oszczędzić na plastrach i chociaż to żart z tą oszczędnością, to faktycznie tak jest. Warzywa są doskonale przygotowane, bez odrzutów i zmarnowanych części.

Modele szatkownic elektrycznych

Szatkownica do warzyw elektryczna Hendi to produkt rewolucyjny i rewolucjonizujący pracę w kuchni. W sklepie hybryda-gastro.pl dostępnych jest wiele różnych modeli, posiadających różne funkcje i możliwości w różnych półkach cenowych, zatem dobranie czegoś pod swoje oczekiwania nie powinno być problemem.

Szatkownica z serii Profi Linę doskonale nadaje się do łatwego krojenia dużych ilości warzyw. Ma dwa otwory: większy na duże warzywa i mniejszy - na małe. Podwójne zabezpieczenie chroni pracowników, a w zestawie znajduje się 5 tarcz do krojenia. Inny model, z dwoma prędkościami pracy, ma wydajność aż 1000 kg warzyw na godzinę. Tego typu elektryczna szatkownica do warzyw przeznaczona jest do produktów o różnych konsystencjach (twardych - warzywa korzeniowe i miękkich – pomidory, banany). Są doskonale zaprojektowane gwarantując wysoki komfort i ergonomię pracy. Mają intuicyjny, sterowany elektronicznie panel oraz regulację efektu krojenia. Asynchroniczny silnik ma dużą moc, a przy tym nie hałasuje znacząco. Poziom hałasu oscyluje poniżej 70 dB. Kolejnym atutem jest to, że części są łatwe w utrzymaniu czystości. Modele ULTRA wyposażone w technologię brushles. Oznacza to, że są wysokowydajne, ponieważ pracują z taka sama mocą, w całym zakresie prędkości. Gwarantują jednolite, powtarzalne efekty cięcia oraz zmniejszają straty produktu dzięki ekskluzywnemu systemowi kontrolowania siły nacisku (Force Control System). Modele te wyróżniają się lepsza szczelnością obudowy ze względu na brak konieczności wentylacji, co wpływa tez na zmniejszenie emisji hałasu i poprawia komfort pracy. Obrabiają 650 kg warzyw w godzinę, mają aż 5 prędkości. Przed przeciążeniem maszyny ostrzega system Force Control: alarm wizualny i dźwiękowy.

Szatkownice Robot Coupe

W naszym sklepie dostępne są między innymi produkty francuskiej marki Robot Coupe bezkonkurencyjne na rynku urządzeń przeznaczonych do szatkowania warzyw. Szatkownice Robot Coupe są mocne oraz łatwe w czyszczeniu i obsłudze. Są polecane do restauracji, pubów, barów z jedzeniem na wynos, żłobków, przedszkoli i nie tylko. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zależy nam na szybkiej obróbce mechanicznej warzyw w większych ilościach.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt