Sita z rączką

Dostępność

Marka

Cena

  • 9,00 zł - 317,00 zł

Aktywne filtry

Sita z rączką — idealne do każdej kuchni

Sita oraz cedzaki stanowią istotne elementy wyposażenia kuchennego. Możemy podzielić je na wiele rodzajów, różniących się przede wszystkim konstrukcją i zastosowaniem. Sitko z rączką może być zarówno niewielkich, jak i sporych rozmiarów. Te większe posłuży m.in. do opłukania produktów spożywczych czy oddzielenia ich od płynu. Mniejsze sitko z rączką idealnie sprawdzi się do szukania i wydobywania niewielkich kawałków jedzenia np. z wody, a także pozbywania się zmętnień, zawiesin czy włókien mięsnych lub roślinnych.

Oprócz tradycyjnych sit, w naszym sklepie znajdziesz również sita stożkowe. Są one dość charakterystyczne i służą głównie do przygotowywania sosów, puree, zup, serów, kastardów, a nawet i drinków. Sprawdzą się również do przecedzania cieczy z niewielkich produktów. Są wygodne w użytkowaniu i sprawdzą się zarówno w gospodarstwach domowych, jak i lokalach gastronomicznych.

Jakie sitko będzie dobrym wyborem?

Wybierając sita z rączką, w pierwszej kolejności zwróć uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane. Jedną z najpopularniejszych propozycji jest zdecydowanie stal nierdzewna. Charakteryzuje się ona wytrzymałością i odpornością mechaniczną, dzięki czemu produkty z niej wykonane są naprawdę trwałe. Ma to ogromne znaczenie w kontekście ich żywotności, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż są lekkie i delikatne artykuły.

Jeśli chodzi o sita stożkowe, w naszym sklepie znajdziesz je wykonane ze stali nierdzewnej 18/10. Symbol 18/10 oznacza, że w danym stopie jest 18% chromu i 10% niklu. Jest to bez wątpienia świetne połączenie. Chrom posiada wyjątkowe właściwości antykorozyjne, a nikiel zapewnia efektywny połysk.

Dzięki temu sita są nie tylko trwałe czy odporne na uszkodzenia i korozję, ale także estetyczne. Rodzajów stali nierdzewnej jest wiele i warto na nie zwracać uwagę — stal stali nierówna. Nie każda zapewni odpowiednią jakość produktów. Oprócz materiału nie możesz również zapomnieć o rozmiarach sitek. W naszym sklepie znajdziesz zarówno pojedyncze produkty, jak i całe zestawy sit w różnych rozmiarach.

Nasze propozycje dla każdego lokalu

Nasza oferta składa się wyłącznie z wysokiej jakości produktów, które pochodzą od renomowanych producentów. Niezależnie od tego, czy poszukujesz tradycyjnych sit z rączką, czy może tych stożkowych — mamy dla Ciebie szereg propozycji. Z modeli stożkowych dobrym wyborem będzie sito marki Tomgast o średnicy 230 mm. Średnica otworów wynosi z kolei 1,5 mm. Jest to model ze stali nierdzewnej 18/10 satynowany. Możesz go śmiało myć w zmywarce — podobnie jak i wszystkie sita w naszej ofercie.

Jeśli potrzebujesz tradycyjnych sit, koniecznie zwróć uwagę na te z rączkami marki Hendi. Są ocynkowane oraz posiadają wygodne, druciane uchwyty. W naszym sklepie dostępne są różne modele sit z rączką, jak również sita bez rączki. Jeśli miałbyś wątpliwości związane z wyborem lub naszymi produktami — skontaktuj się z nami. Chętnie je rozwiejemy!

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt