Linia 700

Dostępność

Marka

Cena

  • 5 912,00 zł - 20 612,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Frytownice elektryczne linia 700

Frytownice elektryczne znacząco ułatwiają pracę każdego lokalu gastronomicznego. Należy jednak wiedzieć, na co w sposób szczególny powinniśmy zwrócić uwagę, kiedy planujemy zakup takiej frytownicy. Oczywiście kluczowe w tym aspekcie jest dobranie odpowiedniej jakości parametrów danej frytownicy. Nie bez znaczenia będzie także to, z jakich materiałów jest ona wykonana oraz - o czym nie można zapominać - jakiej marki jest to frytownica. Na naszej stronie internetowej, znajdziecie frytownice pochodzące tylko i wyłącznie od renomowanych producentów. Czym jednak powinna wyróżniać się dobrej jakości frytownica elektryczna? Sprawdźmy!

Frytownica elektryczna - idealne urządzenie do smażenia w głębokim tłuszczu

Pierwszą i najważniejszą kwestią, jeśli chodzi o zakup wysokiej jakości frytownicy elektrycznej, jest dopasowanie jej parametrów technicznych do naszych potrzeb. Warto zwrócić uwagę nie tylko na możliwość regulacji temperatury czy ustawienia czasu smażenia, ale też na pojemność danej frytownicy. Dzięki temu, znacząco uda nam się usprawnić pracę naszego lokalu gastronomicznego. Zadbamy także o to, aby jakość serwowanych przez nas produktów była jak najwyższa. Warto zatem dokładnie zapoznać się z naszą ofertą, jeśli chodzi o frytownice elektryczne linii 700. Z pewnością doskonale sprawdzą się one w każdej restauracji.

Frytownice elektryczne linia 700- poznaj nasze marki!

Kolejną, bardzo ważną kwestią, na którą musimy zwrócić uwagę, kiedy wybieramy odpowiedniej jakości frytownice elektryczne, jest ich producent. Frytownice, które są dostępne na naszej stroni internetowej, pochodzą tylko i wyłącznie od renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdziecie państwo frytownice elektryczne Fagor oraz Stalgast. Te marki cieszą się bardzo dużym zaufaniem właścicieli lokali gastronomicznych. Wyróżniają je nie tylko to, że są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, ale też to, że jakość potraw przygotowanych w tego rodzaju urządzeniach gastronomicznych, sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

To jednak nie wszystko. Każda frytownica elektryczna, która jest dostępna w naszej ofercie, posiada gwarancję producenta oraz możliwość wykonania jej serwisu. Tym samym, decydując się na zakup frytownic elektrycznych w naszym sklepie, otrzymujecie państwo nie tylko najwyższej jakości produkt, ale też zyskujecie możliwość bezpłatnego korzystania z serwisu oraz innych usług, które zawierają się w gwarancji.

Frytownice elektryczne linii 700 - jak realizowane są dostawy?

Kiedy mówimy o zakupie frytownicy elektrycznej w naszym sklepie, nie możemy pominąć także formy dostawy oraz tego, jak ta dostawa jest realizowana. W naszym sklepie, dbamy przede wszystkim o to, aby wszystkie złożone w naszym sklepie zamówienia, były realizowane najszybciej, jak to tylko możliwe. Co więcej, współpracujemy z firmą kurierską, która posiada odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę, jeśli chodzi o sposób dostawy tego rodzaju urządzeń gastronomicznych. Nasi klienci, mają możliwość dokonania wyboru sposobu dostawy. Nie możemy jednak zapominać o jeszcze jednej, bardzo ważnej kwestii, a mowa oczywiście o kosztach związanych z dostawą. Dla tych klientów, którzy złożą na naszej stronie zamówienie na kwotę większą lub równą 1000 zł, przewidzieliśmy darmową dostawę.

Zachęcamy także do założenia konta w naszym sklepie - jest to całkowicie darmowe a pozwala na dostęp nie tylko do atrakcyjnych rabatów czy promocji dla stałych klientów, ale też pozwala na bardzo dokładne śledzenie procesu realizacji zamówienia.

Robienie zakupów w naszym sklepie internetowym, to czysta przyjemność. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów - zarówno jeśli chodzi o sposób jak i formy dostawy, ale też i o ceny naszych produktów.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt