Obieraczki

Dostępność

Marka

Cena

  • 5 113,00 zł - 20 535,00 zł

Aktywne filtry

Obieraczki

Po co profesjonalna obieraczka do zieminaków?

W pracy „na kuchni”, niezależnie od funkcji, którą się tam pełni, są przyjemniejsze i mniej przyjemne formy obowiązków. Mając świadomość tego, że codzienne obieranie warzyw, zwłaszcza ziemniaków, niezbędnych do funkcjonowania restauracji czy innego punktu gastronomicznego, jest bardzo męczące i nużące, inżynierowie zatrudnieni w firmach tworzących sprzęt gastronomiczny, stworzyli elektryczne obieraczki. Tak, takie urządzenie istnieje. Jest prawdziwym cudem. Dawniej obieranie ziemniaków było domeną tych ustawionych na najniższym poziomie w kuchennej hierarchii, a we wojsku, to wręcz za karę, a dziś? Warzywa do bębna, wciśnięcie guzika uruchamiającego maszynę i po chwili gotowe. Prościej się nie da. W tym czasie, kiedy obieraczka do ziemniaków pracuje, można wykonywać wiele innych zadań. Profesjonalna obieraczka do ziemniaków, to ogromny luksus, który wart jest inwestycji. Nie tylko odciąża pracowników. Sprzęt tego typu minimalizuje ryzyko marnowania jedzenia, usprawnia proces gotowania, każdorazowo daje idealnie obrany produkt i pozwala zużywać energię na inne prace.

Obieraczka do ziemniaków gastronomiczna modele

Przeglądając ofertę sklepu hybryda-gastro.pl można wybierać spośród obieraczek o różnych parametrach i wielkościach oraz wydajnościach. Zależnie od potrzeb oraz możliwości - oferta jest na tyle bogata, że bez trudu można znaleźć coś dla siebie. Obieraczki przemysłowe Hendi wykonane są ze stali nierdzewnej. Pokrywa z akrylowym wizjerem. Ściany bębna oraz dysk mają właściwości ścierne. W łatwy sposób można wyczyścić urządzenie. Wydajność, zależnie od modelu, wynosi 100-150 kg warzyw na godzinę. Obieraczki skonstruowane zgodnie z wymogami EC oraz CE. Sprzęt Sammic również ma bęben wyłożony materiałem ściernym, a dolna część komory jest w formie aluminiowego, obrotowego talerza ze specjalnym profilem, pokrytego materiałem ściernym z węglika silikonu (certyfikacja NSF).

Obieraczki do ziemniaków przemysłowe

Obudowa ze stali nierdzewnej. silnik zużywa niewiele energii, gdyż pracuje w sposób zoptymalizowany. System wlotu wody z zaworem uniemożliwiającym cofnięcie się wody do sieci wodociągowej. Zintegrowany, wodoodporny panel sterujący z przyciskami START, STOP, timerem z regulacją 0-6 minut oraz trybem pracy ciągłej. Maszyna działa cicho: Poziom hałasu to ok. 70 dB. Wsad, w zależności od modelu, wynosi od 10 do 30 kg. To profesjonalne urządzenie obierające sprawdzi się w szeroko rozumianej gastronomii, przeznaczone do obierania ziemniaków, buraków, marchwi i innych warzyw bulwiastych. Obieraczka do ziemniaków Stalgast ma czasomierz z regulacją do 5 minut. Jej prosta obudowa ma możliwość zamontowania separatora obierzyn pod urządzeniem. W łatwy sposób można dojść do podzespołów obieraczki. Maszyna pracuje cicho. Dostępne modele różnią się wydajnością na godzinę oraz wielkością wsadu. Mniejsza obieraczka, ze wsadem 6 kilogramowym, ma wydajność na godzinę wynoszącą 60 kg/h. Większa obieraczka, ze wsadem na 12 kg warzyw, ma wydajność 120 kg/h. Sprzęt wykonany z trwałej stali nierdzewnej, która może mieć kontakt z żywnością. Obieraczki rewolucjonizują pracę kuchni.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt