Warniki i zaparzacze

Podkategorie

Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 48,00 zł - 2 152,00 zł

Aktywne filtry

Filtr papierowy do zaparzaczy przelewowych - śr. 250 mm
Szybki podgląd
132,73 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 107,91 złnetto
  • -1%

Warnik gastronomiczny — profesjonalny sprzęt w Twojej firmie

Warniki gastronomiczny jest specjalistycznym sprzętem przeznaczonym do przechowywania i gotowania wody. Znajduje zastosowanie w restauracjach, hotelach, firmach cateringowych, barach czy bufetach. W zależności od swoich rozmiarów, warnik pozwala pomieścić spore ilości wody (często jest to kilkadziesiąt litrów), a następnie utrzymywać je w preferowanej temperaturze.

Dostępne są warniki przeznaczone nie tylko do wody, ale także np. grzanego wina. Za przykład może posłużyć produkt marki Hendi znajdujący się w naszej ofercie. Wyróżnia się pojemnością 28 l, a także termostatem z regulacją temperatury do 110°C. Czas zagotowania tak ogromnej ilości wody wynosi około 75 minut. Posiada izolowane uchwyty z poliropylenu, a także niekapiący kranik. Jest to produkt bez dwóch zdań funkcjonalny, praktyczny i wygodny w użytkowaniu. Prezentuje się również całkiem estetycznie — jego zbiornik ze stali nierdzewnej został pomalowany na biało.

Inną propozycją jest warnik concept line kolor w czarnym kolorze, również marki Hendi. Jego pojemność wynosi 18 l. Model ten został wyposażony w kran zapobiegający kapaniu, szklany wskaźnik poziomu wody oraz lampkę kontrolną, która powiadamia o zakończeniu procesu ogrzewania, a nawet i konieczności wyczyszczenia urządzenia — dzięki temu nie musimy martwić się o skutki osadzania się kamienia.

Funkcjonalny zaparzacz do herbaty i kawy

Zaparzacze stanowią osobną kategorię warników. Oprócz funkcji utrzymywania stałej temperatury, umożliwiają również zaparzenie naparu. Działanie takiego urządzenia jest całkiem proste — w pierwszej kolejności parzy ono herbatę lub kawę, a następnie przechodzi do funkcji utrzymywania temperatury. Jednym z najistotniejszych parametrów zaparzacza jest temperatura podtrzymania, a także zaparzania. Będzie się ona różnić w zależności od tego, jaki napój przygotowujemy — kawy wymagają nieco niższej temperatury niż herbaty.

Proponowane przez urządzenia posiadają lampki kontrolne, które informują o aktualnym procesie. Do każdego zaparzacza dołączana jest również tacka ociekowa, która pozwala uniknąć ubrudzenia blatu czy stołu. Do zalet tych produktów możemy zaliczyć nienagrzewające się uchwyty, rączki z polipropylenu, niekapiące krany, a także automatyczne przełączanie funkcji grzania i podtrzymania temperatury. Zaletą są również izolowane, podwójne ścianki wykonane ze stali nierdzewnej. To dzięki nim możliwe jest utrzymanie odpowiedniej temperatury przez wiele godzin, a także zmniejszenie strat ciepła oraz kosztów, które się z tym wiążą.

Wszystkie te dodatkowe elementy i funkcje sprawiają, że są to urządzenia proste i wygodne w obsłudze. Nie są również wymagające, dzięki czemu z powodzeniem mogą korzystać z nich klienci, np. podczas szwedzkiego stołu czy jakiegoś eventu. Szereg interesujących zaparzy i warników znajdziesz w naszej ofercie — są to produkty wyłącznie wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt