Kategorie

Dostępność

Marka

Cena

  • 1 254,00 zł - 21 155,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Lodówka na napoje 1-drzwiowa 138L Hendi | 226568
Szybki podgląd
3 091,74 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 2 513,61 złnetto
  • -1%
Witryna chłodnicza nastawna, sałatkowa 67 L
Szybki podgląd
4 151,14 zł brutto
Cena podstawowa Cena Rabat: 1% 3 374,91 złnetto
  • -1%

Witryna gastronomiczna - dlaczego powinna znaleźć się w Twoim lokalu

Jeśli jeszcze Twoja restauracja czy kawiarnia nie została wyposażona w witrynę gastronomiczną, czym prędzej powinna się tam znaleźć. Taka witryna daje możliwość znakomitej prezentacji przygotowanych wcześniej dań - ciast, smoothie, koktajlów czy innych niewymagających minusowych temperatur produktów, które stają się od razu bardziej atrakcyjne dla potencjalnego konsumenta. Od zawsze wiadomo, że nasz gość najpierw będzie jadł oczami.

Rodzaje witryn gastronomicznych

Na rynku obecnie znajduje się wiele witryn, które bardzo łatwo dopasować do własnych potrzeb. Jeśli zależy Ci na ekspozycji na przykład ciast, niezastąpiona do tego będzie witryna walcowata, ułatwiająca klientowi dostrzeżenie i ocenę ciasta, a następnie zamówienie kawałka. Zupełnie inaczej będzie z ekspozycją smoothie, koktajlów czy deserów, które zajmują znacznie mniej miejsca i sprzedaje je się w całości. Wtedy możemy w lokalu zastosować witrynę wizualnie przypominającą „małą lodówkę”, z przeszklonymi drzwiami służącymi do prezentacji produktów. Równie dobrze możemy przechowywać tam gotowe napoje.

Możliwości witryn gastronomicznych

Witryna gastronomiczna pozwala nam na regulację temperatury wewnątrz. Na przykład witryna na wino daje nam możliwość regulacji temperatury pracy od +5 stopni Celsjusza do +16, co powoduje, że możemy idealnie dobrać temperaturę pod konkretny gatunek wina. Jednocześnie musimy pamięta, że temperatura pokojowa nie powinna przekraczać 32 stopni Celsjusza. Wewnątrz znajduje się parownik wewnętrzny z wymuszonym ciągiem, a zewnętrzny skraplacz ma niską potrzebę konserwacji. Dodatkowo witryny wyposażone są w wyświetlacz do elektronicznej i cyfrowej kontroli temperatury i odszraniania. Ponadto, witryny na wino mają trzy płaskie półki i jedną przechyloną na butelki głównie lub przechowywanie otwartych butelek.

Dobra praktyka z witrynami gastronomicznymi

Jeśli nie masz pomysłu jak wykorzystać witrynę gastronomiczną, możesz ustawić ją niedaleko kasy jeśli jest to cukiernia lub kawiarnia. Dzięki temu potencjalny klient zauważy atrakcyjnie eksponowane produkty, a to znacznie zwiększy szansę na zakup. W kolei w restauracji możesz taką witrynę usytuować w centrum lokalu, aby po posiłku głównym klient dostrzegł propozycję na przykład deseru. Pamiętaj, że witryny gastronomiczne charakteryzują się odpowiednim oświetleniem, co znacznie podwyższa ich standard i daje znacznie więcej możliwości ustawienia ich w różnych miejscach w lokalu. Stąd nie potrzebujesz już odpowiednio doświetlonego sporu - witryna będzie pracować sama na siebie i niezależnie od otoczenia. Jednocześnie zależy pamięta , że schłodzone potrawy mają znacznie lepsze walory smakowe, co na pewno nie pozostanie obojętne dla klienta, który skorzysta z oferty witryny gastronomicznej. To znacznie zwiększa szansę na powrót do naszego miejsca i ponowny zakup. A jak dobrze wiadomo - nie ma nic lepszego niż powracający do naszego lokalu gość. To świadczy o renomie miejsca.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt