Rondle

Dostępność

Marka

Cena

  • 62,00 zł - 694,00 zł

Pojemność

Aktywne filtry

Rondle gastronomiczne

Rondel stanowi dopełnienie każdego kompletu garnków — pozwala przygotować budyń, sos i wszelkiego rodzaju dania w niewielkich ilościach. W naszym sklepie dostępne są wysokiej jakości profesjonalne rondle dla gastronomii.

Rondle często wykonywane są ze stali nierdzewnej. To popularny materiał, znajdujący zastosowanie przede wszystkim w gastronomii. Nie wchodzi on w reakcje z potrawami i nie zmienia ich właściwości. Równomiernie się nagrzewa i jest odporny na korozję i wszelkie uszkodzenia. Rondle gastronomiczne z tego materiału są niezwykle proste w użytkowaniu oraz myciu — większość tego typu naczyń śmiało możesz umieszczać w zmywarce.

Rondle i ich rodzaje

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów rondli. Różni ich przede wszystkim zastosowanie. U nas możesz zakupić uniwersalny rondel gastronomiczny, który dzięki swojej konstrukcji sprawdzi się tak naprawdę do wszystkiego. Oprócz tego oferujemy np. rondle stalowe do sosów, które mogą przypominać nieco patelnie — ich misa jest bardziej zaokrąglona.

Ciekawym produktem jest również rondel konikalny. Wykonuje się go najczęściej ze stali nierdzewnej 18/10. Symbol ten oznacza, że w danym stopie jest 18% chromu i 10% niklu. Połączenie tych dwóch materiałów sprawia, że rondle są wytrzymałe, odporne na korozję i jednocześnie wykończone połyskiem i estetyczne.

Oferujemy również rondle do smażenia. Z powodzeniem możesz umieszczać na nim ryby czy mięso, a także wszystkie te produkty spożywcze, które ze względu na swoje rozmiary nie nadają się do smażenia na tradycyjnej patelni. Jak widzisz, w naszym sklepie zakupisz wiele rodzajów rondli — zarówno z pokrywką, jak i bez niej. Oferta jest na tyle szeroka, że bez problemu znajdziesz produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Postaw na jakość i wybierz trwały rondel gastronomiczny!

Niezależnie od tego, czy prowadzisz restaurację, bar szybkiej obsługi czy może bistro — rondel jest naczyniem o naprawdę szerokim zastosowaniu i z pewnością ułatwi Ci przygotowywanie potraw! Funkcjonalny i ergonomiczny sprzęt to podstawa każdej kuchni, również tej prywatnej.

W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości artykuły, posiadające specjalne dno, które uniemożliwia przywieranie i przypalanie się jedzenia. Niektóre produkty posiadają również wielowarstwowe dno typu „sandwich” formowane w technologii impact bonding. Gwarantuje to idealne łączenie warstw, odporność na korozję, optymalne przewodzenie ciepła i właściwości magnetyczne.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm gastronomicznych, jak i osób prywatnych, które chcą móc cieszyć się funkcjonalną i praktyczną kuchnią. Odpowiedni sprzęt jest podstawą do stworzenia smacznych potraw, ale także do wygodnego gotowania. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z wyborem produktu — zachęcamy do kontaktu! Chętnie Ci pomożemy.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt