Zmywarki do szkła

Aktywne filtry

Zmywarki do szkła

Jak oni kiedyś żyli i prowadzili restauracje, bary, bistra, kawiarnie bez zmywarek? Kto to wie. Musiało to być okropne, męczące i z pewnością destrukcyjne nie tylko dla skóry dłoni, a i do samych szklanek i talerzy, które pewnie nie raz były tłuczone. Teraz to wręcz przyjemność. Zmywarki do szkła są na ogół jednym z pierwszych, po piecach i lodówkach sprzętów AGD, które kupuje się, gdy startuje nowa gastronomia. Niezależnie, czy to małe bistro, kawiarnia czy cukiernia, wyspa, w której na szybko podaje się kawę czy sałatki, czy spora restauracja, dom weselny, stołówka. Bez zmywarek do szkła nie da się komfortowo pracować i zawsze ktoś jest poszkodowany, bo ląduje na zmywaku. Jeśli nawet to stażysta czy praktykant, to jak ma uczyć się zawodu, skoro cały dzień stoi odwrócony plecami do załogi i jego towarzyszem jest jedynie płyn do naczyń i sterta talerzy? Z pomocą przychodzą, jak superbohaterowie z komiksów, zmywarki do szklanek, zmywarki gastronomiczne.

Zmywarka do gastronomii modele

Oferta sklepu hybryda-gastro.pl jest tak bogata i urozmaicona, że bez trudu można znaleźć zmywarkę odpowiednią dla danej gastronomii, biorąc pod uwagę jej funkcje, możliwości, wymiary i cenę. Zmywarka Hendi 40x40 idealna jest do mycia kubków, filiżanek, szkła, sztućców, talerzyków. Niezwykle prosta w użyciu, utrzymaniu w czystości i serwisowaniu, sterowana elektronicznie, z dwuwarstwowymi, bezpiecznymi drzwiami. Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej. Ma program do samoczyszczenia, technologię Soft Start zabezpieczającą szkło przed pobiciem, dzięki powolnemu wzrostowi ciśnienia w pompie myjącej na początku każdego cyklu oraz system płukania gorącą wodą, zgodny z HACCP. Różne modele zmywarek Stalgast przystosowane są do mycia szkła, sztućców i małych talerzy oraz porcelany i kufli. Sterowana elektromechanicznie, ma funkcję wyparzania, uniwersalny pojemnik na sztućce. Z kolei zmywarki Fagor mają elektroniczne sterowanie i termostat, a cykle mycia to 90”- 120” – 180”. Wyłącznik magnetyczny otwierania drzwi zatrzymuje cykl po ich otwarciu. Wyposażenie to 2 kosze bazowe 400 x 400 mm, 1 wspornik na talerze, 1 pojemnik na sztućce. wbudowany dozownik detergentu i wbudowana pompa odpływu.

Zmywarka do szkła Stalgast

Najbardziej prestiżowy i profesjonalny sprzęt, dostępny w ofercie sklepu, reprezentuje zmywarka do szkła marki Hobart. Niewielki zużycie wody: 2 litry na cykl, wydajność do 60 koszy na godzinę i zachwycająca technologia sprawiają, że to zmywarka na miarę sporych potrzeb, ale też sporo oferująca. Pakiet PROFII zawiera system filtracji GENIUS-X², pompę podnoszącą ciśnienie płukania, pompę spustową i jednoprzyciskowy panel sterujący VISIOTRONIC. Zmywarka ma nawet wbudowaną pamięć USB do komunikacji z możliwością wygenerowania danych do kontroli i analizy zużycia. Dodatkowo są jeszcze dozowniki płynów: myjącego i nabłyszczającego. Zależnie od potrzeb, warto mimo wszytko przy wybirze kierować się także zużycie prądu i wody, zwłaszcza, jeśli sprzęt tego typu będzie pracował ciągle. Optymalizacja kosztów pozwala być bardziej eko, dbając o zasoby ziemi i przy okazji o własne rachunki.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt