Zmywarki tunelowe koszowe

Aktywne filtry

Zmywarki tunelowe koszowe

Zmywalnia to ważne miejsce w każdej placówce gastronomicznej. Niezależnie od tego, czy mówimy o dużej stołówce, restauracji czy malej kawiarni, zachowanie standardów higieny i czystości naczyń to absolutna podstawa. Zmywanie musi odbywać się sprawnie i bezproblemowo, a także skutecznie, dla zapewnienia perfekcyjnego błysku szkła i nieskazitelnej czystości zastawy. Szybkość ma szczególne znaczenie w przypadku dużych lokali i jadłodajni, gdzie wydawanie potraw odbywa się na bieżąco. Nie można pozwolić sobie na przestój w dostępie do czystych naczyń ani na żadne kompromisy, jak chodzi o jakość zmywania. Aby zminimalizować pracę obsługi, proces zmywania w dużych placówkach gastronomicznych powinien być możliwie jak najbardziej zautomatyzowany. Nowoczesne zmywarki tunelowe dostępne w naszej ofercie pozwalają dostosować stanowiska pracy ściśle do potrzeb danej zmywalni. Jednym typów zmywarek tunelowych oferowanych w Hybryda Gastro są zaawansowane, innowacyjne zmywarki tunelowe koszowe.

Zmywarka koszowa i jej zalety

Zmywarki z przenośnikami koszowymi to doskonałe rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów, jak właściciele restauracji, stówek, hoteli, szkoły, szpitale, firmy cateringowe czy lotniska. Zmywarki koszowe tunelowe pozwalają sprostać najwyższym wymaganiom, jak chodzi o sprawną, skuteczną pracę zmywalni. Ich niezależne moduły można dostosować do konkretnych potrzeb. Zmywarka tunelowa koszowa może posiadać całkowicie oddzielne strefy płukania i mycia, co pozwala uniknąć interferencji pomiędzy detergentem a nabłyszczaczem. Uzyskujemy dzięki temu większą skuteczność mycia oraz nabłyszczania, a także redukujemy zużycie wody i detergentów. Zwiększona odległość pomiędzy ramionami płukania wstępnego pozwala również zapobiegać zanieczyszczeniu strefy płukania. Dostosowanie stanowisk będzie uzależnione od przestrzeni, jaką dysponujemy. Przy projektowaniu zmywalni ważne jest jak najlepsze wykorzystanie dostępnej powierzchni dla uzyskania maksymalnej efektywności.

Mniejsze zużycie wody w zmywarkach koszowych tunelowych

Poszczególne zmywarki koszowe tunelowe dostępne w naszej ofercie są wyposażone w nowoczesny, udoskonalony system podwójnego płukania, dzięki któremu osiąga się radykalną redukcję zużycia wody. W zmywarkach koszowych Kromo możemy osiągnąć ograniczenie zużycia do mniej niż jednego litra na kosz. Jest to wynik znacznie poniżej najlepszych standardów rynkowych. Oprócz zminimalizowania kosztów zmywania ograniczamy przy tym straty dla środowiska. Nowoczesna zmywarka koszowa tunelowa zapewnia także dodatkowo znaczne oszczędności na środkach chemicznych i rachunkach za energię elektryczną. Ekonomia i ekologia są nie bez znaczenia szczególnie w przypadku dużych, wymagających placówek gastronomicznych w których myte są każdego dnia ogromne ilości naczyń.

Oferujemy nowoczesne zmywarki tunelowe koszowe Kromo oraz Fagor. Są to zmywarki z elementami ze stali nierdzewnej spełniające najwyższe wymagania, jak chodzi o trwałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych. Zmywarki tunelowe koszowe Fagor i Kromo rewolucjonizują komercyjne zmywanie dzięki oszczędnym, wydajnym i niezawodnym systemom nowej generacji.

Zostań z nami na dłużej! System Rabatowy jest stworzony dla klientów.
Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi w razie pytań dot. gwarancji, pomocy technicznej i doradztwa w zakresie sprzedaży i oferty produktowej. Połączenia odbierane są zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od Klienta. Nasi konsultanci służą pomocą.
Towar o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy na własny koszt